Kinnisvaratreener ja ärikasvu strateeg

Olen kliente aidanud 15 aastat 97% edukuse määraga. Eelmisel aastal teenisid minu kliendid kasumeid üle 6,5 mln €

Broneeri konsultatsioon
Leprofit

Minust

Sinu usaldusväärne partner kinnisvara- ja ettevõtluse valdkondades.

Leprofit

“Suusamägi osta suvel, paradiisi rand talvel.”

Leanika Järve

Äristrateeg ja coach

Leanika Järve

Minu kogemused aitavad sinu mõtted kiiremini teoks teha kui oskad unistada

Minu nimi on Leanika Järve, 15 aastase kogemusega ekspert ettevõtlus valdkonnas. Ma juhin Eestis asuvat koolitusettevõtet nimega Leprofit Coaching. Olen käivitanud mitmeid ettevõtteid ja kinnisvarabüroosid ning sealjuures teinud ise nii müüki kui turundust erinevates valdkondades. Lisaks olen koolitanud tuhandeid maaklereid ning näidanud oma võimet tõhusalt õpetada ja juhendada teisi selles valdkonnas. Minu teadmised ja kogemused annavad Leprofit Coachingule enneolematu asjatundlikkuse ja usaldusväärsuse.

Isiklikult olen pühendunud pidevale lugemisele ja enda rahvusvahelisele arendamisele, tagades nii, et Leprofit Coaching koolitused ja juhendamised on alati asjakohased ja tõhusad.

Leprofit

Koolituste tulemuslikkusest kuni laiaulatuslike kogemusteni: Leprofit eristub kinnisvaravaldkonnas

Leanika Järve on meie meeskonna silmapaistev liige, kelle pühendumus pidevale õppimisele ja arengule on märkimisväärne. Tema kirg lugemise vastu ja pidev rahvusvahelisele arengule keskendumine tagavad, et ta on alati kursis viimaste trendide ja parimate praktikatega. See võimaldab tal pakkuda kõige ajakohasemat ja tõhusamat koolitust ning juhendamist.

Meie ettevõte, Leprofit, on tuntud tugeva missiooni poolest - muuta elusid läbi koolituste. See missioon kajastub meie töös igapäevaselt ning tulemustena, mida meie kliendid on saavutanud. Meie klientide rahulolu ja edu on kõnekas märk meie koolituste tõhususest ning seda kinnitab ka suur hulk rahulolevaid kliente ja edukalt koolitatud maaklereid.

Lisaks oma silmapaistvale pühendumusele ja missioonile on Leanika Järve tuntud ka oma laialdaste kogemuste poolest kinnisvaravaldkonnas. Ta omab mitmekülgseid kogemusi erinevates valdkondades, sealhulgas ostu-müügi, üürimise, arendusprojektide ja kinnisvara haldamise valdkonnas. Sellel rikkalikul kogemuste pagasil tuginedes suudab ta pakkuda koolitusi, mis hõlmavad kõiki kinnisvaravaldkonna aspekte ning pakuvad osalejatele igakülgset ja praktilist arusaama valdkonnast.Leprofit

Leprofit

Eesti parim kinnisvarakoolitaja: tugev võrgustik ja kvaliteedile pühendumine

Meil on hea meel jagada, et meie tugeva kinnisvaraturu kontaktivõrgustiku osana on Leanika Järve aastate jooksul loonud märkimisväärse ja tugeva sidemete võrgustiku. See võrgustik on väärtuslik ressurss klientidele, kes soovivad samm-sammult selles valdkonnas edukaks saada. Leanika võrgustik pakub mitmekülgseid teadmisi ja ühendusi, mis aitavad klientidel saavutada oma kinnisvarakarjääri eesmärke.
Leanika Järve laialdased teadmised, kogemused ning pidev pühendumus õppimisele ja enesearendamisele peegeldavad tema professionaalsust ja põhjalikku arusaamist kinnisvaravaldkonnast.
Kokkuvõttes võib öelda, et Leprofit Coaching on üks juhtivaid kinnisvarakoolitusi Eesti turul tänu meie asjatundlikkusele, missioonile, laiaulatuslikele kogemustele, tugevale võrgustikule ning pühendumusele kvaliteedile. Leanika Järve, kogenud kinnisvaraveterani juhtimisel, pakume mitmekülgseid, asjakohaseid ja tõhusaid koolitusi, mis aitavad kõigil kinnisvaravaldkonnas edu saavutada.

Meie kliendid ütlevad

15+

Aastat kogemust

5000+

Inimest koolitanud

97%

Klientide rahulolu

Ammuta inspiratsiooni meie blogiveergudest

Mine blogisse
Coaching Kinnisvara Koolitused

5 strateegiat, kuidas suurendada objektide arvu pingelisel turul.

Tere tulemast minu kinnisvarablogisse! Selles artiklis uurime, kuidas saavutada kinnisvaramaaklerina paremaid tulemusi läbi tõhusa suhtlemise, laiendades oma võrgustikku ja rakendades mitmekülgseid turundusstrateegiaid. Leanika Järve jagab siin viise, kuidas suhelda klientidega, luua tugevaid suhteid, laiendada oma mõjusfääri ning kasutada erinevaid turundusvõtteid,...

Artiklit lugema
Coaching

“Inimtüüpide põhjal müük ja turundamine”

Ühtegi äri ei saa teha ilma müügi või turunduseta. Turundus ja müük on alati...

Artiklit lugema
Coaching Kinnisvara

Kuidas tõhusalt kliente hankida ja äri kasvatada

Mul on rõõm teiega taas jagada mõtteid ja praktilisi nõuandeid kinnisvaraäri kohta. Täna keskendume...

Artiklit lugema
Kinnisvara Uncategorized @et

10 tõhusat viisi, kuidas müüa kinnisvara

Tere armsad kinnisvaramaaklerid! Kinnisvaraturul kehtivad täna uued reeglid, kus potentsiaalsete ostjate leidmine võib osutuda...

Artiklit lugema

Kliendid

Ainult mõned kinnisvarabürood, kellega olen töötanud

Ostukorv
Scroll to Top