Ärikasvu trateeg ja coach

Olen kliente aidanud 15 aastat 97% edukuse määraga. Eelmisel aastal teenisid minu kliendid kasumeid üle 6,5 mln €

Broneeri konsultatsioon
Leprofit

Minust

Sinu usaldusväärne partner ettevõtluse valdkondades.

Leprofit

“Suusamägi osta suvel, paradiisi rand talvel.”

Leanika Järve

Äristrateeg ja coach

Leanika Järve

Minu kogemused aitavad sinu mõtted kiiremini teoks teha kui oskad unistada

Minu nimi on Leanika Järve, 15 aastase kogemusega ekspert ettevõtlus valdkonnas. Ma juhin Eestis asuvat koolitusettevõtet nimega Leprofit Coaching. Olen käivitanud mitmeid ettevõtteid ja kinnisvarabüroosid ning sealjuures teinud ise nii müüki kui turundust erinevates valdkondades. Lisaks olen koolitanud tuhandeid maaklereid ning näidanud oma võimet tõhusalt õpetada ja juhendada teisi selles valdkonnas. Minu teadmised ja kogemused annavad Leprofit Coachingule enneolematu asjatundlikkuse ja usaldusväärsuse.

Isiklikult olen pühendunud pidevale lugemisele ja enda rahvusvahelisele arendamisele, tagades nii, et Leprofit Coaching koolitused ja juhendamised on alati asjakohased ja tõhusad.

Leprofit

Koolituste tulemuslikkusest kuni laiaulatuslike kogemusteni: Leprofit eristub kinnisvaravaldkonnas

Teine oluline tegur, mis Leprofitit eristab, on ettevõtte pühendumus pidevale õppimisele ja arengule. Järve on pühendunud pidevale lugemisele ja enda rahvusvahelisele arendamisele, tagades, et ta püsib kursis viimaste trendide ja parimate praktikatega. See tagab, et Leprofiti poolt pakutav koolitus ja juhendamine on alati asjakohane ja tõhus.

Leprofit on tuntud ka oma tugeva missiooni poolest, milleks on elude muutmine koolituste kaudu. See kajastub ettevõtte loosungis ja ilmneb tulemustes, mida Leprofit kliendid on saavutanud. Leprofiti koolituse tulemuslikkusest annab tunnistust rahuololevate klientide tagasiside ja edu ning koolitatud maaklerite arv.

Lisaks asjatundlikkusele ja missioonile paistab Leprofit silma ka laiaulatuslike kogemuste poolest. Järvel on kogemusi kinnisvara erinevate aspektide osas, nagu ost-müük, üürimine, arendusprojektide müük ja kinnisvara haldamine. See tähendab, et Leprofit suudab pakkuda igakülgset koolitust, mis hõlmab kõiki kinnisvaravaldkonna aspekte.

Leprofit

Leprofit

Eesti parim kinnisvarakoolitaja: tugev võrgustik ja kvaliteedile pühendumine

Lisaks on Leprofitil tugev kontaktide võrgustik kinnisvaraturul. Aastatepikkuse kogemusega on Järve loonud tugeva kontaktide võrgustiku, mis võib olla kasulik klientidele, kes soovivad selles valdkonnas läbi lüüa. See võrgustik võib pakkuda väärtuslikke teadmisi ja ühendusi, mis aitavad klientidel oma kinnisvarakarjääril edu saavutada.

Lõpuks on Leprofit tuntud oma professionaalsuse ja kvaliteedile pühendumise poolest. Järve teadmised, kogemused ja pühendumus pidevale õppimisele näitavad tema professionaalsust kinnisvaravaldkonnas. See väljendub Leprofiti poolt pakutavates kvaliteetsetes koolitustes ja juhendamises.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Leprofit on Eesti turu parim kinnisvarakoolitaja oma asjatundlikkuse, missiooni, laiaulatuslike kogemuste, tugeva võrgustiku ja kvaliteedile pühendumise tõttu. Eduka kogemusega kinnisvaraveterani Leanika Järve eestvedamisel korraldab Leprofit igakülgset, asjakohast ja tõhusat koolitust, mis aitab kõigil kinnisvaravaldkonnas edu saavutada.

Meie kliendid ütlevad

15+

Aastat kogemust

5000+

Inimest koolitanud

97%

Klientide rahulolu

Ammuta inspiratsiooni meie blogiveergudest

Mine blogisse
Coaching

“Inimtüüpide põhjal müük ja turundamine”

Ühtegi äri ei saa teha ilma müügi või turunduseta. Turundus ja müük on alati nõudnud spetsiifilist lähenemist, selleks, et jõuda erinevate inimesteni, kuna kõigil on ainulaadsed vajadused ja soovid. Kõik kliendid on erinevad ja just see teeb turunduse põnevaks väljakutseks. Selles blogipostituses kirjutan, kuidas...

Artiklit lugema
Coaching Kinnisvara

Kuidas tõhusalt kliente hankida ja äri kasvatada

Mul on rõõm teiega taas jagada mõtteid ja praktilisi nõuandeid kinnisvaraäri kohta. Täna keskendume...

Artiklit lugema
Kinnisvara Uncategorized @et

10 tõhusat viisi, kuidas müüa kinnisvara

Tere armsad kinnisvaramaaklerid! Kinnisvaraturul kehtivad täna uued reeglid, kus potentsiaalsete ostjate leidmine võib osutuda...

Artiklit lugema
Kinnisvara

Levinud vead kinnisvara müügil ning ostul

Kuidas vältida vigu ja saavutada edukas tehing Kogu oma 15-aastase kogemuse jooksul kinnisvaraturul olen...

Artiklit lugema

Kliendid

Ainult mõned kinnisvarabürood, kellega olen töötanud

Ostukorv
Scroll to Top