Privaatsuspoliitika

Meile on oluline https://leprofit.ee külastajate privaatsus. Käesolev Privaatsuspoliitika kirjeldab, millist tüüpi isikuandmeid meie veebisait kogub ja kuidas neid kasutatakse.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:
a. Google Analytics: Kasutame Google Analyticsi veebiliikluse jälgimiseks ja analüüsimiseks. Google Analytics kogub anonüümset teavet, näiteks IP-aadressi, brauseritüüpi, keeleelistust, viitavat saiti ning iga külastuse kuupäeva ja aega. Seda teavet kasutatakse suundumuste analüüsimiseks, veebisaidi haldamiseks, kasutajate tegevuse jälgimiseks veebisaidil ning demograafilise teabe kogumiseks üldisel otstarbel. Google Analyticsi kaudu ei koguta isiklikult tuvastatavat teavet.

b. Facebook Pixel: Kasutame Facebook Pixelit, et mõõta meie reklaamikampaaniate efektiivsust ja suunata reklaame asjakohastele sihtrühmadele. Facebook Pixel kogub anonüümset teavet teie interaktsioonide kohta meie veebisaidil, et anda meile ülevaade ja parandada meie reklaamitegevust. Facebook Pixeli kaudu ei koguta isiklikult tuvastatavat teavet.

c. Kursuste müük ja kasutajate registreerimine: Kui ostate kursusi või registreerute meie veebisaidil, kogume isiklikku teavet, nagu teie nimi, e-posti aadress ja kontaktandmed. Seda teavet kasutatakse tellimuste töötlemiseks, teiega suhtlemiseks ning teiele kursuste ja ostetud teenuste kättesaadavaks tegemiseks.

Küpsised:
Võime kasutada küpsiseid, et parandada teie kogemust meie veebisaidil. Küpsised on väikesed tekstifailid, mille veebiserver salvestab teie seadmesse. Need aitavad meil pakkuda isikupärastatud sirvimiskogemust, meelde jätta teie eelistusi ning analüüsida veebisaidi liiklust. Saate küpsiseid kontrollida ja hallata oma brauseri seadete kaudu.

Andmete turvalisus:
Me võtame mõistlikke ettevaatusabinõusid isikuandmete kogumise ja salvestamise turvalisuse tagamiseks. Siiski tuleb märkida, et ükski interneti või elektroonilise salvestuse edastusviis pole 100% turvaline. Kuigi me teeme kõik endast oleneva, et kasutada sobivaid meetodeid isikuandmete kaitseks, ei saa me tagada nende absoluutset turvalisust.

Ostukorv
Scroll to Top