Workshop kinnisvaramaakleritele

Korraldasin workshopi kinnisvaramaakleritele ja see oli väga tore kogemus nii mulle, kui maakleritele.

Alustasime soovidest ja eesmärkidest. Väga tihti pole inimestele aega enda mõtetega tegeleda ja veel vähem üles kirjutada. Eesmärgid on olulised, sest need on kogu tegevusplaani aluseks.

Kui eesmärgid kirja pandud tutvustasin kinnisvaramaakleritele mõeldud äriplaani ja selle osasid ning arutasime läbi kõik tegevused.

Workshopi käigus tutvustasin ka erinevaid programme ja tööriistu, kuidas väärtusi edukalt edasi anda ning klientidega tihedamat suhet luua, kliendibaasi kasvatada ning see läbi rohkem lepinguid sõlmida.

Klientidega peab olema pidevalt ühenduses. Kui maaklerid ei suhtle regulaarselt oma klientidega, siis on keeruline luua usaldusväärset suhet ning see omakorda mõjutab negatiivselt nende soovituste arvu. On oluline, et maaklerid suhtleksid oma klientidega vähemalt 5-12 korda aastas, et säilitada nende tähelepanu.

Tänaseks trendiks ühenduse hoidmisel on uudiskiri ja väärtused. Näitasin worskhopil, kuidas luua uudiskirja, milline võiks olla sisu ja kust leida erinevaid nippe. Samuti näitasin minu poolt loodud väärtuste lehte, mis annab inimestele mitte ainult kinnisvaralast infot, vaid, midagi mis kõnetab kogu kliendibaasi.

Lisaks väärtuslikele nippidele kinnisvaratreeneri poolt tegime ka väikese Quick Deals’i. Kunagi tegime seda RE/MAXis ja Epicentris palju. Arco Vara Tallinna juhina töötades saime ühelt koosolekult 38 võimalikku tehingut! Quick Deals on ostjatele suunatud reklaamikoosolek, kus viiakse kokku ühe maaklerite ostjad ja müüjad.  Kui maaklerid kasutavad sellist meetodit, siis on neil suurem võimalus kiiresti oma objekt realiseerida ning seeläbi oma klientide hästi teenindada. Ja preagusel ajal, kus objektide müük on aeglasem, on see väga oluline!

Lisaks rääksin olulistest turumõõdikutest nagu absorptsioonimäär ja likviidsus protsent ning miks on oluline iga kuu neid jälgida.

Maaklerid said enda jaoks uusi ideid, teadmisi ja inspiratsiooni, kuidas oma äri edukamaks muuta.

Workshopil osalemine on suurepärane võimalus saada koostööpartnereid ning leida uusi kasulikke kontakte, mis võivad aidata kaasa ettevõtte edule.

Kokkuvõttes võib öelda, et kinnisvaramaakleritele mõeldud workshopid on uus trend ja väga kasulikud. Sellised üritused võimaldavad maakleritel saada uusi ideid ja teadmisi ning leida uusi kontakte. On oluline, et maaklerid kasutaksid erinevaid tööriistu ja nippe, et oma klientidega tihedamat suhet luua ning seeläbi oma äri edukamaks muuta.

Ilusat suve algust!

Leanika Järve

Ostukorv
Scroll to Top