Minu uus elumuutev koolitus “11 sammu 11 päevaga”

Viimase aja sündmused on toonud meie ellu palju hirmu ja ebakindlust. Aga soov midagi muuta või edasi liikuda on siiski igas ühes olemas. Tihti lähme õhtul magama ja soovime,  et hommikul oleks asjad teisiti, aga siis saabub uus päev ja kõik jätkub samamoodi…

Tundub tuttav? 

Me vastutame oma elu ja tegemiste eest 100% ise. Selleks, et elada õnnelikult peame jälgima, et meie isiklik ja vaimne elu, töö, pere ning finants tasakaalus oleksid.  Tihti läheb üks või teine balansist välja ja siis kipume rööpast nii välja minema, et ka teised valdkonnad kannatavad.  

Selleks, et oma elu muuta peame oma meele tunnetest tugevama hoidma. 

Paljud inimesed tahavad oma elu muuta, aga ei tea, kuidas. Paljud alustavad entusiastlikult uut aastat, aga paari nädala pärast on motivatsioon kadunud ja naastakse tagasi vanade harjumuste juurde. Miks see nii on? Sest meil on sees kõvaketas, mille sees on väga tugev programm, mille muutmine on keeruline, sest meie tunded valitsevad meie meele üle. 

„11 sammu 11 päevaga“ elumuutev koolitus sai kokku pandud läbi isiklike kogemuste  ja teadmiste, mida olen aastatega õppinud ja harjutanud.

Selle koolitusel annan edasi fenomenaalsed nipid ja teadmised, kuidas hoida oma meel tunnetest tugevam ja kuidas oma elu lühikese ajaga joonele saada nii, et kõik asjad hakkavad õnnestuma.  Räägin sellest, kuidas harjumusi muuta, räägin mõtteviisi muutmisest ja sellest, kuidas teha endale selline plaan, et vältida ebaõnnestumist.

Väikestest teadlikest sammudest saavad alguse suured tulemused. 

Loodetavasti kohtume juba varsti. 

Leanika Järve

Ostukorv
Scroll to Top