Leprofit Coaching koolitustest

Leprofit Coaching koolitustest

Kinnisvaraäri on läbi aegade inimestele palju huvi pakkunud. Ühtepidi ollakse huvitatud investeerimisest, aga samamoodi ka vahendamisest.

Ma olen teinud kinnisvaraäri koolitusi juba üle 10 aasta. Enamasti olen koolitanud kinnisvaramaaklereid, nii uusi tulijaid kui ka mitmeid aastaid äris olnuid. Kokku olen koolitanud tänaseks üle 1000 maakleri. Tulemused on väga head.
Eelmisel aastal käis koolitusel 10 aastat turul olnud maakler, kes peale koolitust samal õhtul sõlmis 3 pooleliolevat lepingut, kokku vahendustasu summas 8000 €. See oli igati väärt õppimist. Kusjuures koolitus kestis vaid 2 päeva.

Minu koolitused on mõeldud inimestele, kes soovivad siseneda kinnisvaraärisse, samuti maakleritele, kes soovivad oma tulemusi mitmekordistada.

Tihti tulevad pikalt turul olnud maaklerid koolitusele natuke sellise olekuga, et “no mis siin ikka veel õppida on”, aga kui ära lähevad on väga õnnelikud väärt nippide eest.

Maakleriamet on praegugi väga populaarne. Igapäev registreerib koolitusele inimesi, kes soovivad seda ametit õppida. Kuna minu firma on ka Töötukassa Koolituspartner, siis annab see võimaluse inimestele, kes on kriisi ajal kaotanud töö, õppida midagi uut.  Kinnisvaramaakleriks saab õppida täiesti nullist, kus ei ole vaja varasemaid kogemusi.

Kinnisvaraärisse tuleb inimesi täiesti erivaldkondadest ja igaüks võib saada edukaks. Kindlasti on siin väga oluline kindel eesmärk, pühendumus ja töökus. Läbi aegade parimad maaklerid on tulnud nii projektijuhtidest, klienditeenindajatest, iluteenindajatest, juhiabidest ja inimestest, kes on soovinud väikeettevõtlusega tegeleda.
Oluline on siin see, et inimene teeks tegevusi, mis on talle loomulikud. Paljude arvates on müügiäri külmade kõnede tegemine, mis ei ole üldse õige, eriti kinnisvaraäris, kus tuleb suurem osa kliente soovitustest.

Neid kõiki tegureid arvesse võttes loon koolitusi järjest juurde.

Üks uusimad koolitusi on 1 päevane Välkstart Kinnisvaras”. See koolitus on suunatud turule sisenejatele. Koolitus annab ülevaate sellest, mis on üldse maakleriamet. Räägin sellest, milliseid teenuseid saame müüjatele ja ostjatele pakkuda, sest maakleritöö on aidata inimestel kinnisvara osta, müüa ja üürida. Arutame, millised on erinevad maakleritüübid ja miks sobib tegelikult iga inimtüüp maakleriks.  Räägin kuidas luua elukestev süsteem ja äriplaan. Annan nippe, kuidas luua oma päeva-, nädala- ja aastaplaan. Samuti toon välja väga efektiivsed müügi- ja turundusnipid, kuidas edukalt alustada ja kust ikkagi kliendid tulevad.

“SKK- Sinu Kinnisvarakarjäär” on üks tuntumaid koolitusi, mis on mõeldud just turul olevatele maakleritele, et oma tulemusi mitmekordistada.

Koolitusel räägin kliendi leidmise strateegiatest, ajaplaneerimisest, kuidas müüjate ja ostjatega efektiivselt suhelda, kuidas jõuda lepinguteni ning kuidas järelturu kliente hoida ja palju muud kasulikku. Suurim probleem, mida ma näen on see, et enamus maaklereid kipuvad olema tehingupõhised, mitte kliendipõhised. Tehingupõhine maakler suhtleb ainult käesolevas hetkes müügist ja ostust huvitunutega, aga kliendibaasi kasvatamisele eriti tähelepanu ei pööra. Samas on teenindatud klientide näol just parim viis saada soovitusi, mida aga ei küsita. Seda seetõttu, et puudub süsteem ja järjepidevus. Maakleri kliendibaasis võib olla inimesi, kellega ta ei tee kunagi ühtegi tehingut, aga soovitab talle aastas 10 uut klienti. See on elukestev süsteem, mis toob kindlasti tulemusi.

Kinnisvaramaakleri töö kriisi ajal on koolitus, mille lõin just praegust turgu arvestades. Kuna ma tulin ise turule RE/MAX kaubamärgiga just kriisis, siis tean täpselt, kuidas sellises turus käituda, kuidas kliente leida ja kuidas läbirääkimisi pidada. Kriisi ajal on maakleritöös väga olulised hinnaläbirääkimised, et nõudlus ja pakkumine kokku viia. Sellel koolitusel keskendun müügiedu saladustele, räägin turumõõdikute tundmisest, sest kui turg on keeruline, peab maakler oskama hinnata erinevate piirkondade likviidsust. Kuna konkurents on tihe, siis peab valdama erinevaid nippe, et erineda. Räägin ka süsteemi loomisest ja kuidas luua edukas äriplaan.

Koolitusi on veel erinevaid, mille kohta leiate infot www.leprofit.ee, kus on jooksvalt koguaeg info üleval.

Soovin teile ilusat suve ja loodetavasti kohtume koolitustel!

Leanika Järve

Shopping Cart
Scroll to Top