Kinnisvaramaakleri Stardikursus nüüd saadaval „onlines“.

Kinnisvaramaakleri Stardikursus nüüd saadaval „onlines“. 

Olen koolitustega tegelenud üle 10 aasta. Tänaseks ei oskagi kokku lugeda, kui palju maaklereid on läbinud Leprofiti erinevaid kursusi. Kindlasti on koolitustel osalemine „laivis“ palju ägedam ja inimeste vaheline suhtlus ja energia annab oluliselt rohkem, aga paraku on meie elu läinud ja läheb järjest enam internetti. Inimesed teevad tööd kodudest ja õpivad ja arendavad ennast läbi online koolituste. Nii otsustasin ka mina oma kahepäevase seni väga positiivset tagasisidet saanud Stardikoolituse üles filmida ja interneti kursuse luua. 

Esimene kursus on üleval ja siit on ainult edasi minna. 

Minu suur abiline Sandra Saar on aidanud koolituse filmida,  valmis monteerida ja üles laadida. Kindlasti on veel palju asju, mida parandada ja edasi arendada, aga algus on tehtud. 

Plaanime jätkata koolituste filmimistega ja jätkata kinnisvaramaaklerite abistamisega läbi aastate pikkuse kogemuse nii Eestis, kui ka rahvusvaheliselt. 

Kursuse saab osta aadressilt www.leprofit.ee/interneti-kursus. Registreerides enda andmed saad minna otse maksma, peale mida saadetakse Sulle unikaalne parool, millega saad sisse logida ja vaadata koolitust täpselt sellisel ajal, kui Sulle sobib ja mugav on.

Soovin teile ilusat talve, püsige terved ja ärge unustage, et ennast peab arendama pidevalt, et saavutada edu. 

Heade soovidega, 

Leanika Järve 

Shopping Cart
Scroll to Top