PARIMAD MÕTTED JA MUUTUSED TULEVAD KRIISIS

PARIMAD MÕTTED JA MUUTUSED TULEVAD KRIISIS

Eriolukord on paljudes inimestes segadust tekitanud. Paljud on jäänud töötuks, paljudel jäid ärid seisma ja olukord tundus päris hirmuäratav. Nii ka mulle. Märtsis jäid ära kõik koolitused ja ma olin suure küsimuse ees, mis edasi saab?  Ütlen ausalt,  esimene nädal ma lihtsalt passisin ja ei osanud nagu midagi arvata. Koolitusi ju ei olnud ja turundust ka ei saanud teha…Aga äri ei saa seisma jätta, eriti kui Sa sõltud vaid iseendast. 

Edukate ja mitteedukate äriinimeste vahe ongi see, et ühed siiani mõtlevad, aga teised hakkasid peale mingit aega tegutsema. 

Ka mina hakkasin uurima, mida teevad mujal maailmas koolitajad ja kuidas nemad olukorraga toime tulevad. Kiiresti oli selge, et pidin koolitustega jätkama onlines. Nii ka tegin. Ja täitsa tore ja mugav on, materjale ja näidised saab saata koheselt, sest kõik on ju tänapäeval arvutis. Kuigi näost näkku meeldib mulle ikkagi rohkem koolitada. 

Eriolukorras on aega olnud mõelda palju rohkem, sest kuskile ju minna ei saa. Jalutasin palju ja mõtlesin, millisena ma tahan oma äri näha, mis on mu tõeline kirg ja mis on mu suurimad tugevused. 

Lisaks avastasin esimest korda elus, et täitsa tore on vahepeal üksi olla. Olen alati inimeste inimene olnud ja olen alati arvanud, et minu suurim karistus on üksik saar. Üksi olemise võlu on see, et Sa kuuled oma mõtteid. Kui seda veel jalutades teha, siis on see tervisele ka kasulik. 

Nende mõtete baasilt sai selgeks, et ma ei soovi enam kinnisvarabürood juhtida. Olen seda teinud üle 13 aasta. Need inimesed, kes minuga jaanuari alguses Tippmaakleriga liitusid, nendega jätkan ja nendega teeme ka tehinguid. Mul tuleb endal väga palju vihjeid, mis edasi jagan. Tippmakleri meeskonda aitab juhtida Jana Koot. Mina keskendun edaspidi koolitustele ja värbamise teenusele. Sain aru, et kui teha mitu asja korraga, siis on fookus laiali ja ei tulegi ühestki asjast perfektseid tulemusi. 

Kriisi ajal on paljud inimesed jäänud töötuks, aga midagi on vaja ju teha, et raha teenida. Kinnisvaramaakleri ameti võlu on see, et seda saab õppida nullist ilma kogemust omamata. Parem on teha mitte millegi asemel midagi. 

Kuna minu koolitusele tuleb palju inimesi sooviga alustada kinnisvaramaakleri ametit, siis otsustasin, et edaspidi soovitan kõik inimesed vastavalt oma isikutüüpidele erinevatesse kinnisvarabüroodesse. Esimesed 3 inimest, kes koolitusele tulid,  on alates mai algusest  õnnelikult Skanton Kinnisvaras. 

Lisaks muudele koolitusele lõin ka Kinnivsvaramaakleri Praktika Kursuse, mis kestab 3 kuud.  Kui kursus on läbitud, soovitan maaklerid Eesti kinnisvarabüroodesse, kus saab maakler oma karjääri jätkata. Maakleril on peale kursust võimalus ka iseseisvalt äri ajama hakata, aga seda ma praeguses olukorras kellelegi ei soovita. Firma toetus ja kogemus on väga olulised. Kui maakler on saanud vajalikud teadmised ja tunneb ennast kinnisvaramaakleri ametis juba kindlamalt ning soovib jätkata, tagan  töökoha Eesti mainekates ettevõtetes, kellega teen koostööd. Annan inimestele individuaalsed soovitused, millise kinnisvarabürooga liituda, sest ettevõtteid on palju ja proovime koos valida parima. Leprofit koolituste tunnistused on kindel alus liitumaks misiganes kinnisvarabürooga. 

Olge positiivsed. Võtke endale aega, et vaadata enda sisse, mis on takistuseks tegelikult edasi minna. Kas see on hirm muutuste ees või mugavustsoon. Mõlemal juhul on võimalik ennast kokku võtta ja edasi liikuda. Maailm ei jää seisma, vaid muutub teistsuguseks, need, kes lähevad muutustega kaasa, saavad hakkama! 

Olge terved!

Leanika Järve 

Shopping Cart
Scroll to Top