Koolitused

3 KUUGA TIPPMAAKLERIKS

kuupäev: 22/02/2023
hind: €2,300.00
“3 Kuuga Kinnisvaramaakleriks" on Eestis esimene ja ainuke teoreetiline ning praktiline koolitus, mis annab võimaluse kinnisvaraärisse sisenejal oma äri nullist püsti panna ja tagab käibekasvu maaklerile, kes on turul juba mõnda aega toimetanud. See koolitus annab sammhaaval teadmised, kuidas luua edukas kinnisvaraäri ja võimaluse teha maakleritööd rahuldust pakkuval ning stressivabal meetodil. Anname teadmised kogu kinnisvaravaldkonnast. Kõigil osalejatel sõltumata oma taustast ja tasemest tekib ülevaade sellest, kuidas olla edukas kinnisvaramaakler nii üksiktegijana kui ka suures ettevõttes. Kuidas teha tegevusi, mis on loomupärased ja meeldivad, õpetame looma elukestva süsteemi ning teeme praktilisi tegevusi, mis tagavad suurima äri. Kursus koosneb kolmest moodulist.
Loe edasi » Broneeri kohe

Koolitus "Ava oma kinnisvarapotentsiaal" 22.02-23.02.2023

kuupäev: 22/02/2023
hind: €478.00
Selleks, et luua endale elukestev kinnisvaraäri tuleb õppida selgeks, kuidas leida kliente, kuidas neid kvaliteetselt teenindada ja kuidas hoida ja kasvatada pidevalt oma kliendibaasi. Paljud arvavad, et kõige olulisem kinnisvaramaakleri töö juures on tehnilised teadmised. Olen nõus, et ka neid on vaja, aga kõige olulisem on ikkagi leida klient. Kui Sul klienti pole, siis pole tehniliste teadmistega midagi peale hakata. Koolitus „Tippmaakler“ sobib inimestele, kes soovivad alustada kinnisvaraäri või juba praegu töötavatele maakleritele, kes soovivad viia oma äri järgmisele tasemele. Koolituse eesmärgiks on anda praktilised oskused ja tööriistad, kuidas edukalt juhtida oma kinnisvaraäri. Õpetame kuidas kõigil osalejatel sõltumata oma taustast ja tasemest tekiks ülevaade sellest, kuidas saada tippmaakleriks nii üksiktegijana kui ka suures ettevõttes. Milliseid tulemusi oodata ja kuidas samm sammu haaval oma kliendibaas üles ehitada.
Loe edasi » Broneeri kohe

"Unlock Your Real Estate Potential" 07-08.02.2023 Kaunas

kuupäev: 07/02/2023
hind: €478.00
The "Unlock Your Real Estate Potential" training program is a comprehensive two-day course designed to provide you with the knowledge and skills you need to start and grow a successful real estate business. In order to create a lifelong real estate career, you need to learn how to find clients, how to provide them with high-quality service, and how to keep and grow your client base. Many people think that the most important thing in the job of a real estate agent is technical knowledge. I agree that they are also needed, but the most important thing is still to find a client. If you don't have a client, you have nothing to do with technical knowledge. The "Unlock Your Real Estate Potential" training is suitable for people who want to start their career as a real estate agent or for existing agents who want to take their business to the next level.
Loe edasi » Broneeri kohe

Top