Koolitused

Kinnisvaramaakleri Stardikoolitus 15.-16. juuni 2022

kuupäev: 15/06/2022
hind: €399.00
Kinnisvaramaakleri Stardikoolitus on mõeldud inimesele, kes soovib alustada kinnisvaramaakleritööd ja kinnisvaravaldkonda sisenejale. Väga tihti koolitatakse tehnilisi teadmisi (lepingud, seadused jne), aga kui Sul klienti ei ole, siis ei ole tehnilise teadmisega midagi peale hakata. Meie koolitame kuidas luua äri otsast lõpuni, kuidas leida klient, kuidas kliendiga suhelda ja kuidas tehinguni jõuda.
Loe edasi » Broneeri kohe

Kinnisvaramaakleri baaskursus - hübriidõpe 15.06- 07.07.2022

kuupäev: 15/06/2022
hind: €1,200.00
“Kinnisvaramaakleri baaskursus" on teoreetiline koolitus, mis õpetab, kuidas kinnisvaramaakleri karjääri alustada ja tagab käibekasvu maaklerile, kes on turul juba mõnda aega toimetanud. See koolitus annab sammhaaval teadmised nii sellest kuidas kliente leida, ennast turundada, müüki teha ja kuidas teha maakleritööd rahuldust pakkuval ning stressivabal meetodil.
Loe edasi » Broneeri kohe

Koolitus "Restart" kinnisvaramaakleritele" 08. juunil 2022

kuupäev: 08/06/2022
hind: €159.00
„Restart kinnisvaramaakleritele“ Kas Sa tunned viimasel ajal, et konkurents on tihe, kliente vähe ja sul kipub motivatsioon kaduma? Oled teinud kinnisvaramaakleri tööd juba mõnda aega, aga pidevad muutused võtavad vahest motivatsiooni ära? Kinnisvaramaakleri amet on põnev ja väga tasuv, aga nii nagu iga äri nõuab see aegajalt väljakutseid. Eriti praegusel ajal, kus konkurents on väga tihe. Selle koolituse eesmärk on anda restart kinnisvaramaakleritele selleks, et oma äri juba suvel teisele tasemele viia. Olenemata sellest, kus Sa praegu oma äris oled, aitavad värsked teadmised ja nipid Sind edasi.
Loe edasi » Broneeri kohe

Kinnisvarakoolitus "Tippmaakler" 02. juuni 2022

kuupäev: 02/06/2022
hind: €159.00
Kinnisvaramaakleri amet on läbi aegade väga palju huvi äratanud inimestes. See on valdkond, kus on võimalik väga hästi teenida. Kinnisvaraärisse tulevad inimesed, kes on rutiinist väsinud ja tunnevad, et ei soovi lihtsalt palgatöötaja olla. Lisaks on võimalik alustada oma äri, mis annab vabaduse oma aega planeerida ja tohutult areneda.
Loe edasi » Broneeri kohe

Elumuutev koolitus "11 sammu 11 päeva" 30. mail 2022

kuupäev: 30/05/2022
hind: €159.00
Kas oled viimasel ajal mõelnud, et Sa ei ole oma eluga rahul? Kas oled mõelnud, et tahaks teha midagi teisiti? Kas oled mõni õhtu magama läinud mõttega, et homme muudan oma elu? Ja siis jõuab hommik kätte ja igapäevased rutiinsed tegevused haaravad meid koheselt, meie mõtetes on endiselt tahtmine teisiti teha, aga midagi siiski ei muutu. Ikka panen äratuskella kinni ja alustan oma päeva täpselt samamoodi nagu igapäev. Kui sa täna ei alusta, siis annad jälle alla. Sa oled kaotanud oma elust taas väärtusliku päeva, mida Sa kunagi tagasi ei saa. Sa leiad selle jõu, sest Sa oled tugev. Näita endale, et sa oled tugev. Meie aitame Sul olla tugev.
Loe edasi » Broneeri kohe

Top