Koolitused

"ENERGY BOOST" Kinnisvaramaakleritele

kuupäev: 13/10/2022
hind: €59.00
KINNISVARAOBJEKTE ON VÄHE?  RASKE ON ENNAST MÜÜA JA KONKURENTSIS PÜSIDSA?  EI TEA, MIDA EDASI TEHA?  Kui Sa oled maakler, kes tahab jõuda oma kinnisvaraäris tippu, siis lo...Kas Sul on andmebaasis kliente, kelle kinnisvara Sa oled ära müünud ja peale seda pole kordagi enam ühendust võtnud? Kas Sul on tunne, et Su äri on ebastabiilne ja ei kasva? Kas sul on mõni kuu, kus ei olegi tehinguid? Kas oled väsinud tegelemast raskete klientidega? Kas tunned, et pole enam kuhugi areneda ja motivatsiooni jääb vajaka? Kui Su vastus on “JAH”, siis on aeg õppida, kuidas saada rohkem kliente, kuidas luua äri, mis pidevalt kasvab ning kuidas kuidas luua toimiv tegevuskava. Näitan Sulle nippe, kuidas Su andmebaas hakkab kasvama ning klientide saamine on palju lihtsam. Tundub huvitav?
Loe edasi » Broneeri kohe

Kinnisvaramaakleri 7 Edustiili

kuupäev: 12/10/2022
hind: €179.00
"Kinnisvaramaakleri 7 Edustiili" koolitus on mõeldud nii edasijõudnud maakleritele kui ka täiesti alustajatele. Uus sajand on toonud meile palju muutusi, suhtluses, kommunikatsioonis ja tehnoloogias. Klientide käitumine on muutunud viimase 5 aasta jooksul palju. Turg on muutunud väga konkurentslikuks ning seetõttu on antud koolitus eesmärgiga aidata muuta strateegiat nii, et te oleksite edukad ja erineksite teistest maakleritest. Koolituse eesmärk on aidata paika panna maakleritöö tegevusplaanid ja strateegiad vastavalt teie isiksusele, publikule ja turule nii, et teie tehingud kolmekordistuksid.
Loe edasi » Broneeri kohe

Koolitus "Tippmaakler" 07.-08. september 2022

kuupäev: 07/09/2022
hind: €399.00
Kinnisvaramaakleri amet on läbi aegade väga palju huvi äratanud. See on valdkond, kus on võimalik hästi teenida. Kinnisvaraärisse tulevad inimesed, kes on rutiinist väsinud ja tunnevad, et ei soovi lihtsalt palgatöötaja olla. Lisaks on võimalik alustada oma äri, mis annab vabaduse oma aega planeerida ja tohutult areneda. Fenomenaalne on selle ameti juures veel see, et ameti võib selgeks õppida igaüks, olenemata varasematest oskustest.
Loe edasi » Broneeri kohe

3 KUUGA KINNISVARAMAAKLERIKS - Koolituse algus kokkuleppel!

kuupäev: 07/09/2022
hind: €2,000.00
“3 Kuuga Kinnisvaramaakleriks" on Eestis esimene ja ainuke teoreetiline ning praktiline koolitus, mis annab võimaluse kinnisvaraärisse sisenejal oma äri nullist püsti panna ja tagab käibekasvu maaklerile, kes on turul juba mõnda aega toimetanud. See koolitus annab sammhaaval teadmised, kuidas luua edukas kinnisvaraäri ja võimaluse teha maakleritööd rahuldust pakkuval ning stressivabal meetodil. Anname teadmised kogu kinnisvaravaldkonnast. Kõigil osalejatel sõltumata oma taustast ja tasemest tekib ülevaade sellest, kuidas olla edukas kinnisvaramaakler nii üksiktegijana kui ka suures ettevõttes. Kuidas teha tegevusi, mis on loomupärased ja meeldivad, õpetame looma elukestva süsteemi ning teeme praktilisi tegevusi, mis tagavad suurima äri. Kursus koosneb kolmest moodulist.
Loe edasi » Broneeri kohe

Müügikoolitus "11 päevaga tulemusteni"

kuupäev: 18/08/2022
hind: €189.00
Müügikoolitus 11 päevaga tulemusteni" on koolitus, mis annab sulle selge sihi, kuidas luua eesmärke, teha paremini müüki ning hakata teenima head raha ilma, et peaksid raiskama aega madala produktiivsusega tegevustele. Sa õpid kuidas ehitada üles kliendibaas ning edestada konkurente pika puuga. Olgem ausad: kui sa ei kasuta seda võimalust, siis mis sa arvad kus kohas sa oma eluga kolme kuu pärast oled? Selle asemel, et olla iseenda aja boss, teenida kõrget tasu, olla hea reputatsiooniga meeskonnas ning omandada eduks vajalikke kriitilisi teadmisi ja oskusi, riskid sellega, et lõpetad kohas, kus teed tegevusi, mis sulle ei meeldi, tuled omadega ots otsaga rahaliselt kokku, paned tõelise enesearengu pausile ning ühel päeval kaotad iseendasse usu. Ära lepi sellega! Anna endale vähemalt üks võimalus, et näha kuhu see sind viia võib! Sinu rahulolu minu kursusega on 100% garanteeritud. See on nii riskivaba kui riskivabaks ma ühele inimesele müügi teha saan.
Loe edasi » Broneeri kohe

Elumuutev koolitus "11 sammu 11 päeva" 17. august 2022

kuupäev: 17/08/2022
hind: €199.00
Kas oled viimasel ajal mõelnud, et Sa ei ole oma eluga rahul? Kas oled mõelnud, et tahaks teha midagi teisiti? Kas oled mõni õhtu magama läinud mõttega, et homme muudan oma elu? Ja siis jõuab hommik kätte ja igapäevased rutiinsed tegevused haaravad meid koheselt, meie mõtetes on endiselt tahtmine teisiti teha, aga midagi siiski ei muutu. Ikka panen äratuskella kinni ja alustan oma päeva täpselt samamoodi nagu igapäev. Kui sa täna ei alusta, siis annad jälle alla. Sa oled kaotanud oma elust taas väärtusliku päeva, mida Sa kunagi tagasi ei saa. Sa leiad selle jõu, sest Sa oled tugev. Näita endale, et sa oled tugev. Meie aitame Sul olla tugev.
Loe edasi » Broneeri kohe

Top