KoolitusKinnisvaramaakleri Intensiivkursus

1200,00 
Loe lisaks

KOOLITUSE INFO

Kursuse algus

14.10.2023

Maksumus

1200 €

Kestvus

2 kuud

Tundide arv

21 akadeemilist tundi teooriat + 50 tundi praktikat

Koolitaja

Leanika Järve

Koolituse vorm

Veebikoolitus

Asukoht

Zoom

Kas soovite saada kinnisvaramaakleriks või kiirendada oma kinnisvaraäri edukat kasvu? Meie "Kinnisvaramaakleri Intensiivkursus" on just teie jaoks! See põhjalik 2-kuuline programm annab teile vajalikud teadmised ja oskused, et saavutada kinnisvaraäris kiire edu.

Mina olen Leanika Järve ja tänasel päeval tunnustatakse mind Eesti kinnisvaraäri tipptreeneriks. Meie intensiivkursus ühendab tipptasemel teoreetilise õppe praktilise mentorlusega iga nädal. Koos loome strateegilise äriplaani ja tegevuskava, õpetame kliendileidmise strateegiaid ja juhendame teid erinevate turundusmeetodite valdamisel. Samuti näitame, kuidas suhelda professionaalselt müüjate ja ostjatega ning kuidas edukalt lahendada keerukaid väljakutseid.

Meie kursuse käigus loome koos teiega turundusstrateegia, mis toob teie klientide andmebaasi juurde vähemalt 100 uut kontakti. Samuti süvendame teie oskusi visuaalsete abivahendite loomisel ja kasutamisel ning õpetame, kuidas veenvalt vastata küsimustele ja tulla toime keeruliste klientidega.

Kursus kestab kaks kuud ja käsitleb teemasid alates äriplaani ja eesmärkide seadmise, kliendibaasi loomise ja turu analüüsini kuni personaalse turunduse, sotsiaalmeedia ja kinnisvara esitlusteni. Lisaks õpetame teile, kuidas edukalt läbi viia hinnaläbirääkimisi ja lahendada vastuväiteid ning kuidas tõhusalt koostööd teiste maakleritega teha.

Kursuse jooksul leiame Sulle ka ettevõte, kus Sa saad kohe õpitut praktiseerida ning aimu saada sellest põnevast karjäärist.

Ärge laske käest võimalust õppida oma ala tippudelt ning astuda esimene samm eduka karjääri suunas!

Koolituse tulemusena osaleja:

oskab luua äriplaani ja tegevuskava

tunneb turgu ja oskab turumõõdikuid kasutada

oskab kasutada erinevaid registreid

teab, kuidas leida kliente ja neid hallata

oskab suhelda klientidega ja pidada edukaid läbirääkimisi

koostada uudsikirja Smaily keskkonnas

oskab luua müügi- ja turundusplaani

oskab kasutada visuaalseid abivahendeid

oskab ennast turundada läbi sotisaalmeedia

oskab turundada ja müüa kinnisvara

Teemad, mida koolituse käigus käsitletakse:

Aitame luua äriplaani ja täpse tegevuskava

Kliendileidmise strateegiad

Erinevate turundusmeetodite kasutamine

Ettevalmistus müüja ja ostjaga kohtumiseks

Loome koos uudiskirja

Käsitleme strateegiat, mis toob vähemalt 100 uut klienti andmebaasi

Visuaalsete abivahendite valmistamine ja kasutamine

Äriplaani ja tegevuskava koostamine

Registrid ja andmebaasid

Kogu kursuse jooksul õpivad osalejad, kuidas leida ja hankida kliente, pakkuda kvaliteetset teenust ning kasvatada ja säilitada tugevat kliendibaasi. Kursus sobib igasuguse tausta ja kogemusega inimestele ning annab osalejatele vajalikud teadmised ja oskused, et kinnisvaramaaklerina hakkama saada.


Kõikide teemade kohta on mul reaalsed lood ja näited elust, mida olen oma 15 aasta karjääri jooksul omandanud. Kõik need teadmised annavad sulle selged tööriistad, mis teevad Sinust eduka kinnisvaramaakleri.

Kogenud praktikuna tean millest räägin ja jagan teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud olen. Ma olen turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted nagu RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara. Olen olnud partner Arco Vara frantsiisivõrgustikus ning rahvusvaheliselt tunnustatud maakler. Minu teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning üle 15 aasta kogemustest Eesti kinnisvaraturult, kus ma teen ise siiani pidevalt tehinguid. Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Annan väga palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas.  

Kui Sa õpid koolituselt vähemalt ühe asja, mis toob Sulle mitmeid uusi tehiguid, siis on see igati väärt investeering!

Ostukorv
Scroll to Top