KoolitusKinnisvaramaakleri Intensiivkursus

1111,00 
Loe lisaks

KOOLITUSE INFO

Kursuse algus

28.06.2023

Maksumus

899 €

Kestvus

2 kuud

Tundide arv

24 akadeemilist tundi teooriat + 80 tundi praktikat

Koolitaja

Leanika Järve

Kas soovid saada kinnisvaramaakleriks või kasvatada oma kinnisvaraäri edukalt? Siis on meie "Kinnisvaramaakleri Intensiivkursus" just sinu jaoks! See on põhjalik 2-kuuline programm, mis annab sulle teadmised ja oskused, mida vajad edukaks kinnisvaraäriks.

Meie koolitus on segu teoreetilisest ja praktilisest õppest ning toetab sind mentorlusega igal nädalal. Saad täieliku ülevaate maakleritööst, lood tõhusa äriplaani ja tegevuskava, õpid kliendileidmise strateegiaid ning tutvud erinevate turundusmeetoditega. Samuti õpid, kuidas töötada müüjate ja ostjatega ning kuidas tegeleda vastuväidetega.

Meie kursuse käigus lood koos mentoritega turundusstrateegia, mis toob vähemalt 100 vihjet. Samuti käsitleme visuaalsete abivahendite valmistamist ja kasutamist ning õpetame, kuidas küsimustele vastata ja raske kliendiga toime tulla.

Kursus kestab kaks kuud ja hõlmab teemasid alates äriplaani ja eesmärkide seadmise, kliendibaasi loomise, turumõõdikute ja analüüsi kuni personaalse turunduse, sotsiaalmeedia ja kinnisvara esitluse korraldamiseni. Lisaks õpid, kuidas teha hinnaläbirääkimisi ja vastuväidetega toime tulla ning kuidas koostööd teiste maakleritega teha.

 

Broneeri

Koolituse tulemusena osaleja:

oskab luua äriplaani ja tegevuskava

tunneb turgu ja oskab turumõõdikuid kasutada

oskab kasutada erinevaid registreid

teab, kuidas leida kliente ja neid hallata

oskab suhelda klientidega ja pidada edukaid läbirääkimisi

koostada uudsikirja Smaily keskkonnas

oskab luua müügi- ja turundusplaani

oskab kasutada visuaalseid abivahendeid

oskab ennast turundada läbi sotisaalmeedia

oskab turundada ja müüa kinnisvara

Teemad, mida koolituse käigus käsitletakse:

aitame luua äriplaani ja täpse tegevsukava

Kliendileidmise strateegiad

Erinevate turundusmeetodite kasutamine

Ettevalmistus müüja ja ostjaga kohtumiseks

Loome koos uudiskirja

Käsitleme strateegiat, mis toob vähemalt 100 vihjet

Visuaalsete abivahendite valmistamine ja kasutamine

Äriplaani ja tegevuskava koostamine

Küsimustele vastamine ja raske kliendiga toimetulek

Kogu kursuse jooksul õpivad osalejad, kuidas leida ja hankida kliente, pakkuda kvaliteetset teenust ning kasvatada ja säilitada tugevat kliendibaasi. Kursus sobib igasuguse tausta ja kogemusega inimestele ning annab osalejatele vajalikud teadmised ja oskused, et kinnisvaramaaklerina hakkama saada.Kõikide teemade kohta on mul reaalsed lood ja näited elust, mida olen oma 15 aasta karjääri jooksul omandanud. Kõik need teadmised annavad sulle selged tööriistad, mis teevad Sinust eduka kinnisvaramaakleri.

Kogenud praktikuna tean millest räägin ja jagan teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud olen. Ma olen turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted nagu RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara. Olen olnud partner Arco Vara frantsiisivõrgustikus ning rahvusvaheliselt tunnustatud maakler. Minu teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning üle 15 aasta kogemustest Eesti kinnisvaraturult, kus ma teen ise siiani pidevalt tehinguid.   Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Annan väga palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas.  

Kui Sa õpid koolituselt vähemalt ühe asja, mis toob Sulle mitmeid uusi tehiguid, siis on see igati väärt investeering

Ostukorv
Scroll to Top