KoolitusWorkshop “Innovatsioon kinnisvaramaakleri töös”

120,00 
Loe lisaks

Workshopi info

Aeg

24.08.2023

Hind

120€

Kestvus

3 tundi

Treener

Leanika Järve

Koht

Zoom

Featured Image
Innovatsioon kinnisvaramaakleri töös : Efektiivsed strateegiad klientide leidmiseks, kohtumiste haldamiseks ja objektide paremaks müümiseks.

Workshop on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata kinnisvaramaakleritel edu saavutada ka tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas.

Workshopil õpetan erinevaid tehnoloogiaid, mis aitavad kinnisvaramaakleritel oma kliendibaasi oluliselt suurendada, saada rohkem vihjeid ja soovitusi ning teha rohkem tehinguid. Lisaks räägin, kuidas müüa objekte ja selle kõigega eristuda konkurentsist!

Räägin kuidas kasutada erinevaid elektroonilisi vahendeid, et tõhustada oma suhtlust klientidega.

Õpetan koostama e-kirju, mis haaravad klientide tähelepanu ning kirju, mida nimetan e-väärtusteks. Näitan, kuidas luua e-vihjeid ja kuidas saata e-notese, et tõsta oma kliendibaasi aktiivsust ning suurendada tehingute hulka. Samuti tutvustan teile e-kohtumiste telgitaguseid, mis võimaldavad teil suhelda klientidega virtuaalselt, olles paindlikumad ja efektiivsemad.

Workshop annab teile innovaatlised teadmised ja praktilised oskused, et muuta oma tööprotsessid kaasaegsemaks ja tõhusamaks. Õpite uuenduslikke lähenemisviise, mis aitavad teil luua tugevamaid suhteid klientidega ning saada rohkem äri.

Olge konkurentidest ees! Registreeri ennast põnevale innovaatilisele workshopile ja avasta, kuidas kasutada e-tehnoloogiaid oma kinnisvaratehingute elluviimiseks.

Kohtumiseni!

Leanika Järve

Sihtrgrupp

Kinnisvaramaaklerid, kes tahavad viia oma äri järgmisele tasemele

Kinnisvarakarjääri alustavad maaklerid

Innovatsioon on muutunud üha olulisemaks kinnisvaramaakleritele, kes soovivad püsida konkurentsis ja pakkuda suuremat väärtust oma klientidele. Üha enam kliente otsib kinnisvara- ja maakleriteenuseid elektrooniliste kanalite kaudu ning seetõttu on vaja kaasaegseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad teil jõuda laiema publikuni ja tõhusamalt suhelda klientidega. Workshopil keskendume sellele, kuidas kasutada innovaatilisi tehnoloogiaid oma kliendibaasi laiendamiseks, rohkemate vihjete ja soovituste saamiseks ning tehingute arvu suurendamiseks. Uurime põhjalikult e-ralli ja e-vihjete kontseptsioone ning näitame, kuidas neid tõhusalt kasutada, et jõuda potentsiaalsete klientideni kiiremini ja tõhusamalt.
Ostukorv
Scroll to Top