Koolitus "Ava oma kinnisvarapotentsiaal" 22.02-23.02.2023

Broneeri

“Ava oma kinnisvarapotentsiaal" on kahe päevane koolitus, mis annab täieliku ülevaate sellest, kuidas saada edukaks maakleriks. 

Selleks, et luua endale elukestev kinnisvarakarjäär tuleb õppida selgeks,  kuidas leida kliente, kuidas neid kvaliteetselt teenindada ja kuidas hoida ja kasvatada pidevalt oma kliendibaasi. 

Paljud arvavad, et kõige olulisem kinnisvaramaakleri töö juures on tehnilised teadmised. Olen nõus, et ka neid on vaja, aga kõige olulisem on ikkagi leida klient. Kui Sul klienti pole, siis pole tehniliste teadmistega midagi peale hakata. 

Koolitus „Ava oma kinnisvarapotentsiaal“ sobib inimestele, kes soovivad alustada kinnisvaramaakleri ametit või juba praegu töötavatele maakleritele, kes soovivad viia oma äri järgmisele tasemele. 

Koolituse eesmärgiks on anda praktilised oskused ja tööriistad, kuidas edukalt juhtida oma kinnisvaraäri. Õpetame kuidas kõigil osalejatel sõltumata oma taustast ja tasemest tekiks ülevaade sellest, kuidas saada edukaks maakleriks nii üksiktegijana kui ka suures ettevõttes. Milliseid tulemusi oodata ja kuidas samm sammu haaval oma kliendibaas üles ehitada.  

KOOLITUSE INFO

Kursuse algus 22.02.2023
Maksumus 478 €
Kestvus 2 päeva
Tundide arv 20 akadeemilist tundi             
Koolitaja Leanika Järve

     KOOLITUSELT ÕPID

      1. päev:

      Sissejuhatus kinnisvaraärisse, maakleri potentsiaali tuvastamine

      Müügiedu strateegiad

      Kliendi leidmise ja eneseturunduse strateegiad

      Aja planeerimine ja oma ettevõtte päeva-, kuu- ja aastaplaani koostamine

      Erinevate inimtüüpidega suhtlemine 

 

       2. päev:

 

      Müügiklientidele pakutavad teenused ja suhtlustehnikad

      Lepingu läbirääkimised ja hinnaläbirääkimiste strateegiad

      Kinnisvara müügi- ja turundusplaani koostamine

      Ostjatele pakutavad teenused ning tõhusad suhtlus- ja näitamisvõtted

 

      Kogu kursuse jooksul õpivad osalejad, kuidas leida ja hankida kliente, pakkuda kvaliteetset teenust ning kasvatada ja säilitada tugevat          kliendibaasi. Kursus sobib igasuguse tausta ja kogemusega inimestele ning annab osalejatele vajalikud teadmised ja oskused, et                  kinnisvaramaaklerina hakkama saada.

 

       Kõikide teemade kohta on mul reaalsed lood  ja näited elust, mida olen oma 15 aasta karjääri jooksul omandanud. Kõik need             teadmised annavad sulle selged tööriistad, mis teevad Sinust eduka kinnisvaramaakleri.

 

      PEALE KOOLITUS OSKAD 

     Äriplaani luua ja vihjeid genereerida

     Ennast turundada läbi erivate kanalite

      Leida kliente ja objekte

      Luua ja hallata oma kliendibaasi

      Koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

      Muuta mõtteviisi ja harjumusi

      Töötada ostjate ja müüjatega 

      Kasutada erinevaid turundusmaterjale efektiivselt 

  Kogenud praktikuna tean millest räägin ja jagan teadmisi sellest, mida ise aastaid          kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud olen. Ma olen turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted nagu RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara. Olen olnud partner Arco Vara frantsiisivõrgustikus ning rahvusvaheliselt tunnustatud maakler. Minu teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning üle 15 aasta kogemustest Eesti kinnisvaraturult, kus ma teen ise siiani pidevalt tehinguid. 

Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Kahepäevasel koolitusel annan väga palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas.

Kui Sa õpid koolituselt vähemalt ühe asja, mis toob Sulle mitmeid uusi tehiguid, siis on see igati väärt investeering     

     SIHTRÜHM

    Kinnisvaramaaklerid, kes soovivad viia oma äri järgmisele tasemele.

    Eraisikud, kes soovivad alustada kinnisvaramaakleri karjääri.


Broneeri

 Kui sul on küsimusi, siis helista julgelt 5023709!

NB! Kui soovite meeskonnakoolitust, siis palun kirjuta info@leprofit.ee et saaksime teha hinnapakkumise.

Leprofit OÜ on Töötukassa partner, seega kui oled Töötukassas arvel, siis saad küsida koolitust ka sealt. 

 

 

Close

PROGRAMM

 Õppekava : 

 1. päev
 10:00-10:30  Sissejuhatus kinnisvaraärisse, maakleri potentsiaali tuvastamine
 10:30-10:40  Kohvipaus 
 10:4012:10 Müügiedu strateegiad
 12:10-13:00  Lõuna 
 13:00-15:15  Ajaplaneerimine ja oma ettevõtte päeva-, kuu- ja aastaplaani koostamine
 15:15-15:25  Kohvipaus 
 15:25-17:30  Erinevate inimtüüpidega suhtlemine 
 
 2. päev
 10:00-10:30 Müügiklientidele pakutavad teenused ja suhtlustehnikad
 10:30-10:40 Kohvipaus
 10:40-12:10 Lepingute läbirääkimised ja hinnaläbirääkimiste strateegiad
 12:10-13:00 Lõuna
 13:00-15:15 Kinnisvara müügi- ja turundusplaani koostamine
 15:15-15:25 Kohvipaus 
 15:25-17:30 Ostjale pakutavad teenused, ostja telefonikõne, objektide näitamine ja tehingusse jõudmine
 
Õppesisu: 
 
Esimene päev kell 10:00-17:30
Esimesel päeval räägime sellest, kuidas oma äri alustada. Toome välja kinnisvara põhitõed ja viis strateegiat klientide leidmiseks. Mis siis ikka on see, mis Sind edukaks teeb ja kust klient täpsemalt tuleb? Räägime maakleri ideaalsest päevakavast ja ajaplaneerimisest. Selle päeva lõpus on sul selge, kuidas oma äri alustada, mis sind selles äris edukaks teeb ja kuidas klient endale võita.
 
Teine päev kell 10:00-17:30
Esimeses päeva pooles räägime milliseid teenuseid saame müügikliendile pakkuda. Kuidas müügikliendiga telefoni teel suhelda, mida öelda ja kuidas kokkusaamine korraldada, millest rääkimist kindlasti vältida. Anname soovitusi, kuidas kinnisvara üle vaadata, kuidas ennast ja enda firmat presenteerida. Õpetame kuidas müügi- ja turunduspaan luua. Puudutame ka hinnaläbirääkimisi ja vahendustasude ning lepingute vastuväidete teemasid. Ning õpetame kuidas objekte müüa ja turundada. 
Teises päeva pooles keskendume ostjatega töötamisele. Tihti alahinnatakse ostja tähtsust ja kurdetakse selle üle, et ostja kipub otse müüjani minema või jooksutab maaklerit niisama. Õpetame, kuidas ostja lojaalseks muuta. Räägime sellest, kuidas ostjat õigesti ja tulemuslikult teenindada ning mis on eluaegse kliendi hoidmise võtmeks.

 
Koolitusel keskendutakse reaalsetele näidetele, aktiivsetele diskussioonidele ning antakse hulgaliselt kasulikke soovitusi, mida saab silmnähtavalt paremate tulemuste saavutamiseks koheselt igapäevases töös rakendada.
 
 1.  

 

Close

HINNAKIRI

Koolituse maksumus:  478€

Osavõtutasu sisaldab: Koolitust, näidismaterjale

Registreerimise tähtaeg: 22.02.2023

Tasumine toimub vastavalt esitatud arveleLisainfo koolituse kohta e-posti aadressil info@leprofit.ee 

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud vähemalt 5 päeva enne koolituse algust,  siis tagastatakse 80% osavõtutasust. Kui loobumisest on teatatud hiljem kui 5 päeva, tagastatakse 50% osavõtutasust. Koolituse päeval mitte ilmumisel ja sellest mitte teada andmisel, koolitusraha ei tagastata. 

Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus. Kõik osalejad saavad tunnstuse, kui on läbinud 100% kõik koolituse päevad.

Loe, mida räägivad LEPROFITI koolitustel osalenud kliki siia

KOOLITUSELE REGISTREERUMINE

Tel +372 507 6622 või info@leprofit.ee 

NB! Kui soovid ise osaleda või Sinu kolleegil oleks vaja osaleda koolitusel, siis palun kirjuta info@leprofit.ee et saaksime teha konkreetse soodushinna pakkumise.

Leprofit OÜ on Töötukassa koostööpartner. 

Close

KOOLITAJA

Leanika Järve on coachingufirma omanik, kes on kinnisvaraturul tegutsenud 15 aastat. Tema missiooniks on elusid muuta ja ta on oma karjääri pühendanud sellele, et aidata inimestel edu saavutada. Vaatamata väljakutsetele, millega ta on nelja lapse emana silmitsi seisnud, on ta visalt vastu pidanud ja eduka ettevõtte üles ehitanud.

 

Kinnisvaratreenerina on Leanika tuntud oma oskuse poolest oma klientidega suhelda ning mõista nende unikaalseid vajadusi ja eesmärke. Ta on kinnisvaravaldkonna ekspert ning tunneb põhjalikult turgu ja edu saavutamiseks vajalikke strateegiaid. Tema kliendid usaldavad ja austavad teda, teades, et ta on pühendunud nende unistuste elluviimisele.

 

Hoolimata nõudmistest äri ajamise ja nelja lapse kasvatamisega on ta alati pere jaoks aega leidnud ning suutnud oma tööalased ja isiklikud kohustused tasakaalus hoida. See on tema raske töö ja sihikindluse tunnistus.

 

Kokkuvõtteks võib öelda, et Leanika on edukas kinnisvaratreener, kes on avaldanud positiivset mõju paljude inimeste elule.

 

Laialdased kogemused kinnisvaraturul: Leanika Järvel on 15 aastat selles valdkonnas tegutsenud ja ta tunneb Eesti kinnisvaraturgu.

Edukas töölugu: Ta on käivitanud mitu edukat kinnisvarabürood ja teinud ise sadu tehinguid.

Koolituse kogemus: On koolitanud tuhandeid maaklereid, näidates oma võimet tõhusalt õpetada ja juhendada teisi selles valdkonnas.

Pidev õppimine: Leanika on pühendunud pidevale lugemisele ja enda rahvusvahelisele arendamisele, tagades, et ta püsib kursis viimaste trendide ja parimate praktikatega.

Tugev missioon: Tema eesmärk on muuta elusid läbi kinnisvara, mis kajastub tema ettevõtte Leprofit tunnuslauses - "Muudame elusid"

Tõestatud tulemused: Tema agentuuride edu ja koolitatud maaklerite arv annavad tunnistust Leanika suutlikkusest kinnisvaraturul tulemusi saavutada.

Lai kogemustepagas: Leanikal on kogemusi kinnisvara erinevate aspektidega nagu ost-müük, üürimine, arendusprojektide müük, ärikinnisvara, ehitus jne. 

Tugev võrgustik: Aastate jooksul selles valdkonnas on ta loonud kinnisvaraturul tugeva kontaktide võrgustiku, mis võib olla kasulik tema klientidele.

Professionaalsus: Leanika Järve teadmised, kogemused ja pühendumus pidevale õppimisele näitavad tema professionaalsust kinnisvaravaldkonnas.

Tugev maine: Leanika Järve maine eduka kinnisvaratreeneri ja ettevõtjana Eestis räägib enda eest.

Close

ÕPPEKAVA

Õppekava

Täienduskoolitusasutuse nimetus

Leprofit OÜ, reg. nr 11894756

Õppekava nimi

 "Sinu kinnisvarakarjäär"

  Õppekavarühm
  0416 Hulgi- ja jaekaubandus

 Õppe kogumaht (akadeemilistes tundides)
 20 akadeemilist tundi. Koolitus on teoreetiline. 

 Õppemeetodid

 Loeng, praktikum ja koolitusel osalejate spetsiifilistele küsimustele vastamine. 

 Õppe alustamise tingimused

 Kursusel osalejal ei ole vaja varasemat kogemust. Eriolukorra tõttu on vaja oskust kasutada arvutis online keskkonda. 

 Iseseisev töö

 Koolitusel etteantud nii individuaalsed kui ka rühmatööde lahendamine koolituspäevade jooksul.

 Õppematerjalide loend

 Koolitaja poolt koostatud õppematerjal jagatakse osalejale kohapeal. 

 

 Sihtrühm 

 •  eraisikud, kes soovivad alustada tööd kinnisvaramaaklerina
 •  eraisikud, kes soovivad alustada tööd mõnes ettevõttes kinnisvaramaaklerina
 •  eraisikud, kes soovivad müüa, üürile anda või osta kinnisvara ja saada eelnevalt infot, kuidas sellises olukorras käituda
 •  kinnisvaramaaklerid, kes soovivad ennast täiendada

 

 Koolitusel käsitletavad teemad: 

-  kinnisvaraturu ülevaade, konkurents
-  kuidas alustada kinnisvaramaakleri ametit, milline on äri potentsiaal 
 kuidas ennast turundada, erinevad turunduskanalid

-  kuidas luua kliendibaas ja kuidas seda süsteemselt hallata 

-  ülevaade müügiedu võtmetest ja erinevatest tegevustest, mis kasvatab kliendibaasi

-  räägime 5 erinevast kliendileidmise srateegiast

-  koostame efektiivse päeva ja kuuplaani ning räägime kuidas luua eesmärke 

-  vaatame üle erinevad inimtüübid ning anname ülevaate, kuidas nendega edukalt läbirääkimisi pidada

-  räägime müügikliendiga töötamisest - telefonikõne, kohtumine objektil, räägime kuidas ennast presenteerida, kuidas kinnisvara üle                   vaadata, lepinguni jõudmine, lepingu läbirääkimised, müügi-ja turunduplaani koostamine, objekti müük ja turundus, notaris käimine, hinna käbirääkimised, turuanalüüsi koostamine

-  kinnisvaraostjaga töötamine - esimene telefonikõne, anname skriptid ja ülevaate, kuidas ostjat kvalifitseerida, kuidas objekte näidata ja kuidas jõuda edukalt tehinguni 

 PEALE KOOLITUST OSKAD:
 
 
 - analüüsida turgu
 - hinnata äri potentsiaali 
-  vihjeid genereerida
 - ennast turundada erinevates kanalites
-  leida kliente ja objekte
-  kasutada erinevaid kliendileidmise strateegijaid
 luua ja hallata oma kliendibaasi

-  koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

-  suhelda müügikliendiga nii telefoni teel kui kohtumisel

-  tegeleda vastuväidetega

-  suhelda ostjatega nii telefonis kui kohtumisel

-  teenindada nii müüjaid kui ostjaid 

-  pidada hinnaläbirääkimisi nii müüja kui ostjaga

 Ühele koolitusele saame registreerida 20 inimest. Koolitus on nii teoreetiline kui praktiline. Teeme grupitööd ja networkingut. Palju on praktilisi näiteid elust enesest, mis aitavad omandada teoreetilist materjali paremini.  Töövihikud ja materjalid on kõik meie poolt. 

 Nõuded õpingute lõpetamiseks

 Õpingute lõpetamise eelduseks on osalemine kõikidel koolituspäeval ning etteantud ülesannete lahendamine.

 Õppemaksu tasumine ja tagastamine

 •  Õppemaks tuleb tasuda esitatud arve alusel, arvel kirjeldatud maksetähtajaks.

 •  Kui arvel kirjeldatud maksetähtajaks pole kogu summa tasutud, siis on Leprofit -l õigus osalejale Tunnistus mitte väljastada.

 •  Koolitusest loobumise korral palume sellest teada anda info@leprofit.ee

 •  Koolitusest loobumisel peale registreerumisperioodi lõppu tagastatakse 50%

   Koolitusprogrammi maksumusest

 •  Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusprogrammis osalemine 100% ulatuses.

 •  Leprofit OÜ jätab endale õiguse teha õppeplaanis ja teemades ajakohaseid muudatusi.

   Väheste registreerujate tõttu on meil õigus kursus ära jätta või edasi lükata. Programmi registreerunuid teavitatakse konkreetse   koolituspäeva ära jäämisest või edasi lükkumisest viivitamatult. Ärajäänud koolituspäeva eest tasutud summa makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne järgneva koolituse osavõtutasuks.

 •  Vaidluste lahendamise kord

 •  Vaidlused lahendatakse kokkuleppe teel. Kui kokkulepet ei saavutata, lahendatakse vaidlused Harju Maakohtus.

 •  Koolitusprogrammi ja koolituspäevade kvaliteedi tagamise eeldus

  •  Leprofit OÜ on Eesti kinnisvaraäri,  müügi, klienditeeninduse ja äri alustamise ning juhtimise teemaliste avatud koolituste korraldaja.

  •  Leprofit  OÜ koolitab aastast 2010 

  •  Leprofit OÜ koolitaja ja juhatuse liige  on tegelenud koolitustega aastast 2010. 

  •  Koolitaja omab pikaajalist koolitajatöö kogemust ning tuntust ja aktsepteeringut klientide-sihtrühmade hulgas.

  •  Koolitaja töö tulemust hinnatakse koolituse järgselt osalejate veebitagasiside põhjal. Vajadusel tehakse  parandus- ja täiendusettepanekuid.

    Õppekeskkonna kvaliteedi tagamine

  •  Koolitusprogramm on www.leprofit.ee kodulehel vähemalt 3 nädalat enne kursuse toimumise algust. Koolitusprogrammi ja erinevatele koolitustele on võimalik registreeruda kodulehel toodud koolituse juures.

  •  Kõik koolitusprogrammi või eraldi koolituspäevadele registreerunud saavad vähemalt 5 päeva enne konkreetse koolituspäeva algust teabe koolituse täpse korraldusliku poole kohta.

  •  Koolituse kohta tagasiside kogumine

  •  Iga kursuse või koolituse lõpul täidavad osalejad veebiankeedi, kus annavad hinnangu kursuse sisule ja koolitajale ning võimalus  on teha ettepanekuid koolituse sisu ja formaadi paremaks muutmiseks.

 Õppekava on kinnitatud 01.01.2020
 

 

Close

REGISTREERI

 • Nimi *

 • Telefon

 • Teema *

 • E-posti aadress *

 • Kommentaarid *

 • * = Kohustuslikud väljad

Top