Internetikursus

Internetikursus -

Internetikursus - "Kinnisvaramaakleri Stardikoolitus"

hind: €199.00

Avage oma potentsiaal kinnisvaraäris: alustage oma edukat karjääri meie põhjaliku veebipõhise koolituskursusega

 

Veebikursus "Kinnisvaramaakleri alustamise koolitus" on ideaalne valik neile, kes soovivad alustada karjääri kinnisvaramaaklerina või neile, kes juba töötavad selles valdkonnas ja soovivad viia oma oskused järgmisele tasemele. Sellele iseseisvale tempoga veebikursusele pääsete juurde kõikjal ja igal ajal, muutes selle mugavaks ja hõlpsaks teie kiiresse ajakavasse sobitumiseks.

 

Kinnisvaratööstus on põnev ja rahuldust pakkuv valdkond, millel on lõputu kasvu- ja edupotentsiaal. Ükskõik, kas soovite põgeneda traditsioonilise 9-5 töökoha monotoonsusest või soovite alustada oma äri, kinnisvaraalane karjäär pakub vabadust ja paindlikkust oma saatuse kontrollimiseks.

 

Selle elukutse üks suurepäraseid külgi on see, et igaüks saab seda õppida, olenemata varasemast kogemusest või oskuste tasemest. See on valdkond, mis hoiab teid seotuna ja väljakutsetega ning kasvu- ja arenguvõimalused on lõputud.

 

Kuna kinnisvaraturul on aga nii palju maaklereid, võib jätkusuutliku äri ülesehitamine ja konkurentsist eristuda olla keeruline. See on koht, kus meie koolitus appi tuleb.

 

Meie kursuse eesmärk on anda teile oskused ja teadmised, mida vajate kinnisvaramaaklerina edu saavutamiseks. Pakume kõike alates uute klientide leidmisest ja hankimisest kuni kvaliteetse teeninduse pakkumise ja lojaalse kliendibaasi loomiseni. Samuti süveneme kinnisvaraturu telgitagustesse ning õpetame teile tõhusaid müügistrateegiaid, turundustaktikat ja läbirääkimistehnikaid.

 

Saate teada, kuidas töötada nii ostjate kui ka müüjatega ning mõista erinevaid inimesi, kellega koos töötate. Samuti õpetame teile, kuidas luua soovituspõhist äri ning anname näpunäiteid, mis aitavad teil konkurentidest silma paista.

 

Koolitus on põnev ja paindlik, nii et olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud maakler, saate väärtuslikku teavet ja teadmisi, mis aitavad teil oma ettevõtet kasvatada. Samuti saate aru, mida oodata oma karjääri esimestel kuudel ning milliseid teadmisi ja oskusi on edu saavutamiseks vaja.

 

Registreeruge meie "Kinnisvaramaakleri Stardikoolituse" kursusele juba täna ja astuge esimene samm eduka ja täisväärtusliku kinnisvaraalase karjääri suunas.

 

Internetikursuse tellimine on väga lihtne, kliki nupule OSTA, registreeri ja maksa. Peale tasumist tuleb meilile unikaalne kood, millega saad kursusele sisse logida.

Kui midagi jääb arusaaamatuks, siis kirjuta info@leprofit.ee või helista 507 6622.

Heade soovidega

Leanika Järve 

OSTA

Top