Ümarlaud ettevõtjatele - Nortal

kuupäev: 10/08/2016

Läinud nädalal võttis Leanika Järve osa Nortalis toimunud ümarlauast ning arutles sotsiaalkaitseministri Margus Tsahkna ja soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku Liisa Pakosta kõrval uut perepoliitika reformi.

Leanika sõnul on meie aina kiiremini arenevas ühiskonnas tegelikult suur kaotus, kui pead oma tööst eemal viibima 1,5 aastat. Tehnika areneb kiiresti, spetsialistide töölitsentsid aeguvad samuti. Kuid lapsehoolduspuhkus peaks olema ometi nauditav, mitte majanduslikult kalkuleeritud või lausa kahjulik. 
Mitmet parimad maaklerid, kes on LeProfitis Leanika käe all väljaõppe saanud, on just peale lapsehoolduspuhkust suundunud kinnisvaraärisse, sest see töö võimaldab kasutada oma aega paindlikult ja kujundada endale vajaliku suurusega sissetulek.

Kui ka Sina tead kedagi, kes on parasjagu või varsti seismas silmitsi samade valikute ees, kas minna tagasi endisele tööle või otsida uus koht, mis pakub paindlikumaid võimalusi, siis anna meile teada. Sügisest on LeProfit koolitama hakkamas uusi tublisid maaklereid!

 

tagasi
  • Osa:
Top