Iga lõpp on uue algus. 2015. aasta kokkuvõte

kuupäev: 01/01/2016

LEPROFIT tänab kõiki, kes käisid eelmisel aastal meie koolitustel.

2015. aasta koolitustel osales nii alles alustavaid, paarteist aastat turul tegutsenud kui ka kutselisi maaklereid ning ettevõtete juhte. Enim pakkus huvi SKK, Sinu Kinnisvarakarjääri Koolitus ning Kolmekordista tehinguid. 

Keskmine tagasiside koolitustele oli 4.8 punkti 5-st, kommentaarid olid ülipositiivsed. Eriti toodi välja praktilisi nõuandeid ning innovatiivset lähenemist. Võtame seda suure komplimentina, mis innustab 2016. aastal Teile teadmiste edasiandmist veel enam jätkama ja koolitusprogramme täiendama.

 

 

 

 

 

 

Aasta lõpus Kinnisvaramaaklerite Koja Aastalõpupeol tunnustasime LEPROFITI väljapaistvamaid. 

AASTA USTE AVAJA 2015                       
Martin Koot, Epicenter kinnisvarabüroo

Martin on silmapaistev koolituselt saadud müügitulemustega, alustajana tegi ta suuri käibeid juba esimestel kuudel.

HITIHOIATUS 2015       
Tarvo Tavast, Skanton Kinnisvara
Tarvo on ettevõtte juht, kes panustab oma maaklerite arengusse tõstes nende teadmisi, sest hindab professionaalseid tulemusi.

VÕTI UUELE TASEMELE 2015        
Marina Marinina, Areal kinnisvarabüroo
Marina on üks säravamaid ja tegusamaid maaklereid Tartus, kes on turul olnud 15 aastat. Pleale meie koolitust viis ta oma äri täiesti uuele tasemele.
 

LEPROFIT tänab Kinnisvaramaaklerite Koda Tänukirja eest, on rõõm koostööd jätkata ka 2016 aastal. Pildigalerii üritusest leiad klikkides siia.

Soovime kõikidele edukat uut aastat ja loodame, et saame paljudele kinnisvarahuvilistele unistuste täitumisele oma panuse anda!

 

tagasi
  • Osa:
Top