Leanika Järve

MINUST 

Olen Leanika Järve, mitmete ettevõtete juht, tippmaakler, 4 lapse ema, eesti meister bodyfitnessis. Arenesin kruiisilaeva teenindajast mitmete firmade omanikuks. 

Alustasin oma töökarjääri Ameerikas kruiisilaeval. Aastaga tegin hüppelise arengu baariteenindajast administratsiooni ohvitseriks. 

Eestis alustasin väga noorelt laste mänguväljakuid tootvas firmas, kus ma müüsin paberilt nii palju, et tootmine ei jõudnud kohe järgi. Aastaid töötajana olles, sain aru, et minus on niipalju ettevõtjahinge, et otsustasin luua oma esimese firma, mis viis mind Leetu, kus hakkasin importima mänguväljakuid ja tänavavarustust Eestist, Poolast ja Hispaaniast. 

Leedus olles tutvusin maailma suurima kinnisvarafrantsiisi ettevõttega RE/MAX, mille ka esimese majanduskriisi ajal Eestisse tõin. Peale viite aastat kasvamist otsustasin luua oma kinnisvarakaubamärgi Epicenter ja kohe peale seda lõin ka koolitusettevõtte Leprofit, mis on tegutsenud täna juba üle 12 aasta. 

Olen olnud Arco Vara Talllinna büroo tegevjuht, omanud ehitusfirmat ja kinnisvarabüroode juhtimise kõrvalt koolitanud  tuhandeid maaklereid. 

Olles üle 14 aasta kinnisvaraäris koolitasin alguses vaid kinnisvaraalaseid teadmisi, aga elu ei ole ainult töö. Juhtides mitmetes ettevõtetes väga palju inimesi,  puutusin kokku ka inimeste kõikvõimalike muredega. Motiveerisin ja inspireerisin inimesi seal juures ise koguaeg arenedes ja õppides.  Sain aru, et inimesed tahavad pidevalt muutusi oma ellu, aga harjumusi on raske  muuta. 

Kõigi nende ettevõtete kõrval olnud abikaasa, ema ja püüdma kõige selle juures iseendaga hakkama saama. See kõik pole kindlasti olnud kerge. On olnud väga edukaid aegu, aga ka korralikke läbi kukkumisi. 

Läbi kõikide nende kogemuste olen jõudnud arusaamisele, et mul on nii suur pagas, mida jagada, lisaks on saanud minu suurimaks kireks koolitamine. Mulle meeldib aidata inimesi nii nende karjääris, kui ka isiklikus elus. 

Kõige suurem väljakutse on inimestel muuta oma harjumusi ja hoida motivatsiooni. Olen ise teinud läbi korraliku muutuse ning olen leidnud väga efektiivsed lahendused, millega saan aidata ka teisi oma elu muuta. 

Tänaseks pean ennast motivatsiooni-, inspiratsiooni- ja äri koolitajaks. 

Kui Sa valid mind koolitajaks, siis tea, et olen väga tugev praktik. Kõik need kogemused, millest ma räägin, olen omal nahal läbi kogenud. 

Minu missiooniks on saanud aidata inimestel muuta elusid. 

Kohtumiseni sisukatel ja põnevatel koolitustel!

Leanika Järve

 

Top