Meist

LEPROFIT - Leanika Järve Coaching on uue generatsiooni kinnisvaraäri koolituskeskus, mis on loodud nii aastatepikkuse kinnisvaraäri kogemuse põhjal kui pidevate rahvusvaheliste täienduste läbi. Meie eesmärk on koolitada kõiki, kes soovivad ennast täiendada kinnisvaravadlkonnas. Me aitame tegutsevatel maakleritel tõsta professionaalsust ning oma äri arendada. Anname teadmisi neile, kes omal käel alustanud ning koolitame nullist täiesti uusi tulijaid.

Leprofit Coachingu missioon  on teha igast koolitatavast edukas äriinimene kinnisvaravaldkonnas. 

Leprofit Coachingu  visioon on olla esimene koolituspartner kinnisvaravaldkonnas.

Millist mõju avaldaks see Teile, kui teeniksite iga kuu 5000 € rohkem? See polegi nii raske, kui teate, kuidas seda teha.

Meie parimateks programmideks on Kinnisvaramaakleri Stardikoolitus ( SKK)  ja 4 KUUGA KINNISVARAMAAKLERIKS kursus, mis koosneb mitmest moodulist.  See coachingu programm on nii efektiivne, et võime anda raha tagasi garantii, kui  tehinguid teatud aja jooksul ei tule.

Kohtumisteni koolitustel!

                  Leanika Järve

"Suured asjad tulevad väikeses pakendis”

Leanika Järve on tegutsenud rohkem kui kümme aastat kinnisvaraturul ja omanud kinnisvara-, ehitus- ja koolitusfirmat on Leanikal aastatepikkune kogemus kinnisvara vallas ning lugematul hulgal teadmisi, mis on omandatud oma ala tippudelt nii USA-s kui mujal maailmas, kus ta käib ennast igaastaselt täiendamas.

Leanika on loonud kaks kinnisvabürood (RE/MAX ja Epicenter), millest ühe tõi turule majanduskriisi ajal. Teda võib nimetada üheks Eesti innovatiivseimaks ning parimaks kinnisvaraäri koolitajaks.

Leanika praktikuna õpetab kõike seda, mida ise on teinud ja valmis tegema ning teab, mis toob tulemusi. Maakleritöö on toonud talle samuti suuri tulemusi, mis tõid kaasa 2009 aastal rahvusvahelise tunnustuse.
Kõige olulisem Leanika karjääri puhul on kinnisvaravaldkonna koolitused ja koolitamine, mida ta peab oma suureks kireks. Seepärast on tema fenomeniks inimeste motiveerimine ja nendesse uskumine.

Leanika elupõhimõtteks on: “Mõtle suurelt, kõik on võimalik. Piisavalt soovides ja oma unistuste nimel tööd tehes on kõik võimalik."

 

Top