UUS KOOLITUS! Kinnisvaramaakleri 7 Edustiili 11.03-12.03.2020

kuupäev: 11/03/2020
hind: €299.00

"Kinnisvaramaakleri 7 Edustiili"  koolitus on mõeldud nii edasijõudnud maakleritele kui ka täiesti alustajatele. Koolituse eesmärk on aidata Teil paika panna tegevusplaanid ja strateegiad vastavalt teie isiksusele, publikule ja turule. 

Selle täiesti  uue koolituse idee tuli Leanika Järvel 13 aastasest kogemusest juhtides erinevaid kinnisvarabüroosid ja koolitades pidevalt kinnisvaramaaklereid. Õppides tundma maaklereid sai ta aru, et tegelikult sobib iga inimene maakleriks. Selleks, et aga olla edukas, tuleb töötada kindla strateegia järgi, mida aga paljudel maakleritel ei ole.  Tihti küsis Leanika maaklerilt: “Kust Sinu äri pärineb?” Vastuseks sai: “Mitte kuskilt kindlalt, ma töötan igaühega, kes mu teele satub.“ Kui maakler nii vastas,  teadis kinnisvaratreener,  et see ei ole jätkusuutlik. See näitas, et maakler ei tea kust ta äri tuleb. Tal ei ole plaani ja strateegiat. Ta ei oska prognoosida oma käivet. Ta ei juhi oma äri, vaid äri juhib teda. Maakleritel ei ole tihti visiooni ega plaani. 

 

Ainuke strateegia, mida koolitatakse on püssipaugustrateegia. See tähendab, et kõik maaklerid said ühesuguse koolituse. Nad töötavad kõigiga. 

Kõikidel edukatel maakleritel on visioon ja strateegia. Nad teavad, kes nende klientideks saavad ja kuidas nad nendega suhteid loovad. Nad ei raiska aega asjadele, mis nende strateegiat ei toeta. 

Uus sajand on toonud meile palju muutusi, suhtluses, kommunikatsioonis ja tehnoloogias. Klientide käitumine on muutunud viimase 5 aasta jooksul palju. Turg on muutunud väga konkurentslikuks ning seetõttu on antud koolitus eesmärgiga aidata muuta strateegiat nii, et te oleksite edukad ja erineksite teistest maakleritest.

Me peame muutuma ajas.  Ja see muutus jätkub, mis tähendab, et me peame õppima. Teie parim omadus tulevikus on võime õppida ajas muutuma. 

Koolitus kestab 2 päeva. Ühele koolitusele registreerime maksimaalselt 20 inimest. Koolitus toimub Leprofiti enda väga avaras ja mõnusas koolitusruumis. Koolitus on interaktiivne, kus teeme ka grupitööd ja networkingut. Palju on praktilisi näiteid elust enesest. Töövihikud ja materjalid on kõik meie poolt. 

Koolituselt õpite: 

-Tundma isikutüüpe

-Seitset erinevat Edustiili 

-Vaatame, milline  stiil sulle sobib 

-Sobitame isiku ja stiili kokku 

-Mis on edu kolmnurga strateegia 

-Kuidas luua õige strateegia 

-Edu Kolmnurga valem

-Karjääri erinevad faasid 

-Edu kolmnurga jõud 

-Turuolukorraga tutvumine 

-Turul toimuvaid muutusi jälgima

-Olulised mõõdikud, mida jälgida 

-Äriplaani tegevused 

-Vihjete genereerimine vastavalt enda strateegiale 

-Tulutoovad tegevused 

-Mis on administratiivtööd

-Vihjete genereerimine vs turundus 

-Sinu Ideaalne klient ja publik

-Väärtuste pakkumine 

-Sotsiaalmeedia kasutus 

-Sotsiaalmeedia ülevaade 

-Strateegia elemendid – Sina Publik, Edustiil 

Peale koolitust oskad seada täpse strateegia ja äriplaani vastavalt enda isikutüübile.  Tunned turgu, oskad jälgida turumõõdikuid  ja klienditüüpe. Lisaks oskad valida õiged kliendid ja  ei tööta enam juhulike klientidega , vaid kindla plaani järgi . 

 
Koolitus toimub 11.03-12.03.2020,  kell 09:00-17:00, mis sisaldab kahte 10 minutilist kohvipausi ja ühe tunnist lõunat. Lõuna ei ole hinna sees. Lõunatada saab Nautica keskuses või lähedal asuvates söögikohtades. 
 
Aadress: Jõe tn  9,  10151 Tallinn. Koolitusruumid asuvad 8. korrusel. 
 
Koolituse maht: 18 akadeemilist tundi. 
 
Koolituse hind €299. 
 
Tasu sisaldab materjale ja kohvipause.
 
Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus. Tunnistuse väljastamiseks peab läbima koolituse täies mahus.
 
Loe, mida räägivad LEPROFITI koolitustel osalenud inimesed kliki siia
 
 
 
KOOLITUSELE REGISTREERUMINE
T
el +372 507 6622 või info@leprofit.ee 
 

Kohtumiseni! 

 

tagasi
  • Osa:
Top