Töötamine kinnisvaramüüjate ja ostjatega (1.päevane koolitus) 17.10.2018 TALLINN

kuupäev: 17/10/2018
hind: €180.00

"Töötamine kinnisvaramüüjate ja ostjatega" koolitus on mõeldud maaklerile, kes soovib saada rohkem lepinguid, tehinguid, lojaalseid ostjaid. Soovib oma toimiva karjääri tulemusi oluliselt parandada ning teenindada oma kliente tipptasemel. 

 

 

Koolitaja: Leanika Järve

Kogenud praktikuna on Leanika Järve koolitaja, kes teab, millest räägib ning jagab teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud on. Ta on edukalt turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara ning on olnud rahvusvaheliselt tunnustatud maakler. Koolitaja teadmised põhinevad  nii mujalt maailmast saadud õpetuste ja teadmiste läbi kui ka 10 aastasest isiklikust kogemusest kinnisvaraäris. Koolitus on annab täpsed tööriistad ja teadmised, mida saab väga efektiivselt koheselt  oma äris kasutada. 

Loe rohkem koolitaja kohta klikkides siia

 

 

 

AJAKAVA

 

Koolitus toimub 17.10.2018  kell 09.00 - 18.00. Kohvipausid kell 10.30, 12.00 ja 16.00. Lõuna kell 13.30-14.30.

 

 

KOOLITUSELT ÕPID:

 

17.10.2018  kell 09.00 - 18.00

 

Esimeses päeva pooles räägime kõigest, mis puudutab suhtlemist müügikliendiga. Kuidas telefoni teel suhelda, mida küsida, mida öelda, millest rääkimist kindlasti vältida jne. Õpetame, kuidas kokkusaamiseks ettevalmistada ning  kohtumine parimal viisil õnnestuma panna. Anname soovitusi, kuidas kinnisvara üle vaadata, kuidas ennast müüjale presenteerida. Arutame kuidas hinnaläbirääkimisi pidada ning anname kindlad juhtnöörid, kuidas vahendustasude ning lepingute vastuväidetega hakkama saada.

Leanika räägib läbi 10 teenust, mida saame kliendile pakkuda, mis on müügi- ja turundusplaan ning kuidas oma objekt kõige kiiremini ja efektiivsemalt ära müüa. 

 

Kolmandal päeval keskendume ostjatega töötamisele. Tihti alahinnatakse ostja tähtsust ja kurdetakse selle üle, et ostja kipub otse müüjani minema või jooksutab maaklerit niisama. Õpetame, kuidas ostja lojaalseks muuta. Räägime sellest, kuidas ostjat õigesti ja tulemuslikult teenindada ning mis on eluaegse kliendi hoidmise võtmeks.

 

Koolitusel keskendutakse reaalsetele näidetele, aktiivsetele diskussioonidele ning antakse hulgaliselt kasulikke soovitusi, mida saab silmnähtavalt paremate tulemuste saavutamiseks koheselt igapäevases töös rakendada.

 

 

PEALE KOOLITUST OSKAD:

 

-  suhelda müügikliendiga telefoni teel

-  kohtumiseks ettevalmistada

-  kohtumisel ennast presenteerida   

-  tegeleda vastuväidetega

-  suhelda ostjatega nii telefonis kui kohtumisel

-  korraldada ostjaga kohtumine

-  kvalifitseerida ostjad ja müüjad enne liigse aja kulutamist nende peale

-  pidada hinnaläbirääkimisi nii müüja kui ostjaga

 

 

Investeering: €180.00 + km.

 

 

Koolitusesse süvenejatele ja soovituste järgijatele on koolituse väärtus 3 tehingut kuus.

Loe, mida räägivad LEPROFITI koolitustel osalenud kliki siia

 

Tasu sisaldab materjale, kohvipause.

 

Koolitus toimub Ülemiste tee 3, Tallinn 10112.

 

Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus.

 

 

KOOLITUSELE REGISTREERUMINE

Tel +372 507 6622 või info@leprofit.ee 

 
tagasi
  • Osa:
Top