SKK - Sinu Kinnisvarakarjääri Koolitus 26.-28.09.2018 Tallinnas

kuupäev: 26/09/2018
hind: €1,440.00

Ainulaadne 3 - päevane SKK koolitus on mõeldud nii maaklerile, kes soovib oma toimiva karjääri tulemusi oluliselt parandada kui ka alles alustavale maaklerile ja kinnisvaravaldkonda sisenejale. 

 
Koolitaja teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning edukal kinnisvarakarjääril Euroopas. Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Kolmepäevasel interaktiivsel koolitusel antakse palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas.

 

Koolitaja: Leanika Järve
Kogenud praktikuna on Leanika Järve koolitaja, kes teab, millest räägib ning jagab teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud on. Ta on edukalt turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara ning on olnud rahvusvaheliselt tunnustatud maakler. 
Loe rohkem koolitaja kohta klikkides siia

 

 
SKK KOOLITUSELT ÕPID:

26.09.2018 kell 10.00 - 17.00
Esimesel päeval räägime sellest, kuidas oma äri alustada. Toome välja kinnisvara põhitõed ja viis strateegiat klientide leidmiseks. Mis siis ikka on see, mis Sind edukaks teeb ja kust klient täpsemalt tuleb? Räägime maakleri ideaalsest päevakavast ja ajaplaneerimisest. Selle päeva lõpus on sul selge, kuidas oma äri alustada, mis sind selles äris edukaks teeb ja kuidas klient endale võita.
 
27.09.2018 kell 10.00 - 17.00
Teisel päeval peatume suhtlemisel müügikliendiga - kuidas telefoni teel suhelda, mida öelda, kuidas kokkusaamine korraldada ja millest rääkimist kindlasti vältida. Anname soovitusi, kuidas kinnisvara üle vaadata, kuidas ennast ja enda firmat presenteerida. Lisaks puudutame ka hinnaläbirääkimisi ja vahendustasude ning lepingute vastuväidete teemasid.
 
28.09.2018 kell 10.00 - 13.00
Kolmandal päeval keskendume ostjatega töötamisele. Tihti alahinnatakse ostja tähtsust ja kurdetakse selle üle, et ostja kipub otse müüjani minema või jooksutab maaklerit niisama. Õpetame, kuidas ostja lojaalseks muuta. Räägime sellest, kuidas ostjat õigesti ja tulemuslikult teenindada ning mis on eluaegse kliendi hoidmise võtmeks.

Koolitusel keskendutakse reaalsetele näidetele, aktiivsetele diskussioonidele ning antakse hulgaliselt kasulikke soovitusi, mida saab silmnähtavalt paremate tulemuste saavutamiseks koheselt igapäevases
 töös rakendada.
 
 
PEALE SKK KOOLITUST OSKAD:
 
-  luua oma äri
-  leida kliente ja objekte
 luua ja hallata oma kliendibaasi

-  koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

-  suhelda müügikliendiga nii telefoni teel kui kohtumisel

-  tegeleda vastuväidetega

-  suhelda ostjatega nii telefonis kui kohtumisel

-  oskad teenendada nii müüjaid kui ostjaid 

-  pidada hinnaläbirääkimisi nii müüja kui ostjaga

 
 
Investeering: €1200.00 + km.
 
 
Koolitusesse süvenejatele ja soovituste järgijatele on koolituse väärtus 5 tehingut kuus.
Loe, mida räägivad LEPROFITI koolitustel osalenud kliki siia
 
Tasu sisaldab materjale, kohvipause.
 
Koolitus toimub Ülemiste tee 3, 10112 Tallinn. Koolitusruumid asuvad 1. korrusel. 
 
Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus.
 
 
KOOLITUSELE REGISTREERUMINE
T
el +372 502 9753 või info@leprofit.ee 
 
*Leprofit OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner*
tagasi
  • Osa:
Top