Sinu kinnisvarakarjäär 11.-12.12.2019 Tallinnas

kuupäev: 11/12/2019
hind: €478.00

Ainulaadne 2 - päevane koolitus "Sinu kinnisvarakarjäär" on mõeldud nii tegutsevale maaklerile, kes soovib oma toimiva karjääri tulemusi oluliselt parandada kui ka alles alustavale maaklerile ja kinnisvaravaldkonda sisenejale. 

 
Koolitaja teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning edukal kinnisvarakarjääril Euroopas. Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Kahepäevasel interaktiivsel koolitusel antakse palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas.

 

Koolitaja: Leanika Järve
Kogenud praktikuna on Leanika Järve koolitaja, kes teab, millest räägib ning jagab teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud on. Ta on edukalt turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara ning on olnud rahvusvaheliselt tunnustatud maakler. 
Loe rohkem koolitaja kohta klikkides siia

KOOLITUSELT ÕPID:

11.12.2019 kell 10.00 - 18.00
Esimesel päeval räägime sellest, kuidas oma äri alustada. Toome välja kinnisvara põhitõed ja viis strateegiat klientide leidmiseks. Mis siis ikka on see, mis Sind edukaks teeb ja kust klient täpsemalt tuleb? Räägime maakleri ideaalsest päevakavast ja ajaplaneerimisest. Selle päeva lõpus on sul selge, kuidas oma äri alustada, mis sind selles äris edukaks teeb ja kuidas klient endale võita.
 
12.12.2019 kell 10.00 - 18.00
Teisel päeval peatume suhtlemisel müügikliendiga - kuidas telefoni teel suhelda, mida öelda, kuidas kokkusaamine korraldada ja millest rääkimist kindlasti vältida. Anname soovitusi, kuidas kinnisvara üle vaadata, kuidas ennast ja enda firmat presenteerida. Lisaks puudutame ka hinnaläbirääkimisi ja vahendustasude ning lepingute vastuväidete teemasid. 
Päeva teises pooles keskendume ostjatega töötamisele. Tihti alahinnatakse ostja tähtsust ja kurdetakse selle üle, et ostja kipub otse müüjani minema või jooksutab maaklerit niisama. Õpetame, kuidas ostja lojaalseks muuta. Räägime sellest, kuidas ostjat õigesti ja tulemuslikult teenindada ning mis on eluaegse kliendi hoidmise võtmeks.

Koolitusel keskendutakse reaalsetele näidetele, aktiivsetele diskussioonidele ning antakse hulgaliselt kasulikke soovitusi, mida saab silmnähtavalt paremate tulemuste saavutamiseks koheselt igapäevases töös rakendada.
 
 
 
 
PEALE KOOLITUST OSKAD:
 
-  luua oma äri
-  leida kliente ja objekte
 luua ja hallata oma kliendibaasi

-  koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

-  suhelda müügikliendiga nii telefoni teel kui kohtumisel

-  tegeleda vastuväidetega

-  suhelda ostjatega nii telefonis kui kohtumisel

-  oskad teenendada nii müüjaid kui ostjaid 

-  pidada hinnaläbirääkimisi nii müüja kui ostjaga

 
 
 
Investeering: 399 eurot.
 
 
 
Koolitusesse süvenejatele ja soovituste järgijatele on koolituse väärtus 5 tehingut kuus.
Loe, mida räägivad LEPROFITI koolitustel osalenud kliki siia
 
Tasu sisaldab materjale, kohvipause.
 
Koolituse asukoht täpsustatakse nädal enne koolitust.
 
Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus.
 
 
 
KOOLITUSELE REGISTREERUMINE
T
el +372 507 6622 või info@leprofit.ee 
 
*Leprofit OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner*
tagasi
  • Osa:
Top