Müügikoolitus "11 päevaga tulemusteni"

kuupäev: 08/07/2022
hind: €189.00

Kui Sa soovid teha müügis paremaid tulemusi, leida rohkem kliente, saada rohkem soovitusi, teha rohkem tehinguid, saavutada oma eesmärke ning ammutada inspiratsiooni ja motivatsiooni, siis see koolitus on just Sulle. 

Omanda uued teadmised ja oskused ning kolmekordista oma müügitulemused. 

Peale koolitust laiendad oma kliendibaasi nii palju, et Sinu müügitulemused üllatavad sind ennastki ja lisaks koged kiiremat arengut kui eales varem.

Ja seda kõike tegemata agressiivseid müügikõnesid...

Kas teadsid, et...

...sul on võimalik 11 päevaga closida  3 korda rohkem kliente, kui sa tegid seda siiani? 

Kuidas?

Sa õpid tegema õigeid tegevusi, mis toovad tulemused.

Vähendad selgusetust ja teadmatust, mis siiani on tekitanud sinus alateadlikku hirmu ja langetanud motivatsiooni.

Segadus ja mitte motiveeriv emotsionaalne seisund takistab sinu loomingulisust ja fookust, mis omakorda suurendab riski, et ühel hetkel loobud kasulikust tööst..

Passiivne tegevus võib sind viia olukorda, kus teed perspektiivitult tööd ja kaotad motivatsiooni. 

See võib viia inimese, kelles on olemas potentsiaal saavutada elus suuri asju, depressiivse ja "igava" eluni, mis on täis stressi, hirmu, pettumust ja madalat enesehinnangut.

Sellisest kohast välja tulla  on aga äärmiselt raske, sest sinu usk iseenda võimekusse juba kadunud.

Lisaks kõigele oled sa raisanud palju aega, raha ja närvirakke ning tekitanud kannatusi oma tervisele, suhetele ja turvatundele.

Sinu õnneks on olemas lahendus...

...ja selleks on müügikoolitus "11 päevaga tulemusteni" 

...mis võimaldab sul ülikiirelt arendada oma teadmisi ja oskusi... 

...tegeleda põnevate väljakutsetega... 

...teenida rohkem raha... 

...ühendada sind edumeelsete inimestega...

...ja seda kõike nii, et oled iseenda aja peremees.

 87% müügiinimestest on passiivsed ja ei tee soovitud tulemusi.

Miks?

Seda põhjusel, et neil ei ole vajalikku väljaõpet, teevad madala produktiivsusega tegevusi, ei suuda kiirelt leida kliente ning lõpuks kaotavad motivatsiooni.

Just seetõttu olen loonud müügikoolituse "11 päevaga tulemusteni".

See on  koolitus, mis õpetab, kuidas kõige targemal, kiiremal ja produktiivsemal viisil teha müügitööd, ilma et kulutaksid liiga palju aega, raha või närvirakke, et saavutada head tulemused.

Müügikoolitusel "11 päevaga tulemusteni" õpid:

 - Millised on müügiedu võtmed
Need on müügisaladused, mis teevad Sinu töö nauditavaks ja tulemuslikuks.

 •  - 5 strateegiat, kuidas leida lühema ajaga rohkem kliente kui sinu kolleegid või konkurendid.
  Need strateegiad aitavad b sul võita müügivõistlusi, ronida edetabelite tippu ja teenida lisaboonuseid. Tänu sellele tõuseb sinu enesekindlus, finantsiline stabiilsus ning reputatsioon. 
 •  
 •  - Ajaplaneerimise saladused: milline on eduka müügiinimese ideaalne päevakava?
  Saad teada kuidas juhtida oma aega produktiivselt, et teenida kordades kõrgemat tunnitasu kui keskmine eesti müügiinimene. Tänu sellele säästad aega ja teenid rohkem raha. Kui Su kalender on Sul tühi, siis ei ole Sul tulemusi. Selleks, et elada õnnelikult ja teha häid tulemusi peame planeerima oma aega targalt. 
 •  
 • - Läbirääkimised ja inimtüüpide tundmine  
  Selleks, et teha edukaid tehinguid ja diile closida on vaja tunda inimesi. Kas nad on kiired otsustajad või aeglased. Kas nad on mõjutatavad või mitte. Läbirääkimised on eduvõti!
 •  
 • Harjumuste muutmine 
  Inimestel on raske harjumusi muuta, sest otsususeid tehakse emotsioonidega, aga mitte mõtetega . Neid on võimalik muuta alateadvuse ümber programmeerimisega, millest koolitusel räägitakse. 
   

Koolituse aeg, koht ja hind

Tegu on 8. juulil 2022 algava 1 päevase koolitusega, mis toimub Tallinnas aadressil Jõe tn 2a, 2. korrus.

Koolituse täpse ajakava leidad klikkides programmile. 

Koolituse hind: 189 EUR . Koolituse saad osta maksekeskusest, kui klikid uuesti koolitused, leiad sobiva koolituse ja klikid broneeri. Seal palutakse sul täita väljad, et saaksime sulle arve saata ja ära registreerida, peale seda suuatakse sind pangalingile. 

Kui registreerud hiljemalt 01. juuliks saad 200 euro väärtuses individuaalse coaching sessiooni TASUTA!

Coachingul:

Aitan sul tuvastada, prioritiseerida ja seada sinu jaoks olulisi eesmärke nii, et mitmekordistad oma sihikindluse.
 See teeb su motivatsiooni vastupidavaks isegi kui seisad silmitsi raskete takistustega.

Õpetan sulle oma müügipresentatsiooni salatriki, mis on aidanud mul lühema ajaga teha rohkem müüki, kui konkukrendid

See võimaldab sul teenida samast klientide arvust rohkem raha ilma, et kulutaksid selleks rohkem aega.

Aitan sul leida oma tõelise tugevuse ning tuua välja sinust sinu parima sina. See annab sulle kuhjaga motivatsiooni ja elurõõmu, et saavutada häid tulemusi lühema ajaga.

Annan sulle konkreetseid individuaalseid soovitusi kuidas ületada just neid takistusi, millega sa hetkel silmitsi seisad. See aitab sul säästa aega ja saavutada edu kiiremini. 

Vastan kõikidele küsimustele, mis sul seoses müügiga tekkinud on. See aitab tõsta su motivatsiooni ja fookust, sest see elimineerib teadmatusest tekkiva hirmu. Nii saavutad edu väiksema pingutusega.

Annan sulle mõned salanipid kuidas hoida ennast motiveerituna pikaajaliselt. 
 
Kõrge motivatsioon garanteerib sulle pikaajalise edu, stabiilse sissetuleku ja rahulolu oma tööga.

Tagasisisde minu koolitustel osalenutelt:

Kaie Kass Agcay - Turundusjuht Uus Maa Kinnisvarabüroo

"Võib kõlada banaalselt, aga Leanika koolituselt ammutatud teadmiste ning oskustega saab alustaja ettevõtja kohe tuule tiibadesse. Kogu õhkkond oli positiivset energiat täis. Leanika on väga särav ja inspireeriv treener!”

Liina-Liis Tamme - Kinnisvarabüroo Areal OÜ

“Olen turul tegutsenud juba 13 aastat, kuid tunnen siiski pidevat vajadust ennast arendada ja midagi uut juurde õppida. See ajendas mind ka Leanika koolitusele tulema. Ma ei kahetse, et võtsin need 2,5 päeva, et Tippmaakleri koolitus läbi teha. Sain ka mitmeid värskeid ideid, kuidas oma tööd teha veelgi paremini. Lisaks on Leanika positiivne energia ja entusiasm nakkavad ning annavad mõnusa poweri  edasi tegutsemiseks“

Evelin Teas - Skanton Kinnisvara OÜ, kutseline kinnisvaramaakler

Leanika! Osalesin sel koolitusel juba teist korda ning taas kord täitsid mu meeled positiivsusega, pea uute värskete mõtetega ning inspiratsioonikanalid on taas täis, et suuri tegusid korda saata ja oma isiklikke eesmärke püüda! Oled suurepärane koolitaja ja hindan kõrgelt, et Sinu koolitused on täis praktilisi nõuandeid ja sisutihedat materjali, mida ka reaalses töös väga vaja läheb. Koolituse parim osa oli reaalsed nõuanded ja näited elust! Leanika õpetas mind oma aega paremini planeerima, et jõuaksin rohkem ellu viia ja ka pere jaoks piisavalt aega jääks, mitte ei peaks tundma end koguaeg kuskile kiirustavat. Aitäh ning kohtumiseni uutel koolitustel!

Südamlike tervitustega

Leanika Järve

 

 

tagasi
 • Osa:
Close

PROGRAMM

Õppekava

10.00-11.30 Müügiedu võtmed (5 võtit), kliendi hoidmine 

11.30-11.40 Kohvipaus

11.40--13.00  Kliendi leidmise strateegiad (5 strateegiat) 

13.00-14.00 Lõuna

14.00-14.45  Ajaplaneerimine

14.45-15.30  Eesmärkide seadmine 

15.30-15.40 Kohvipaus

15.40-16.25 Harjumuste muutmine 

16.25-17.00 Vastuväidetega tegelemine 

Koolitusel teeme kaks kohvipausi ja lõuna. 

Close

HINNAKIRI

Koolituse maksumus:  189€


Osavõtutasu sisaldab: Koolitust, näidismaterjale

Registreerimise tähtaeg: 01.07.2022

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisainfo koolituse kohta e-posti aadressil info@leprofit.ee 

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud vähemalt 5 päeva enne koolituse algust,  siis tagastatakse 80% osavõtutasust. Kui loobumisest on teatatud hiljem kui 5 päeva, tagastatakse 50% osavõtutasust. Koolituse päeval mitte ilmumisel ja sellest mitte teada andmisel, koolitusraha ei tagastata. 

Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus. Kõik osalejad saavad tunnstuse, kui on läbinud 100% kõik koolituse päevad.a
 
 

Loe, mida räägivad LEPROFITI koolitustel osalenud kliki siia

 
KOOLITUSELE REGISTREERUMINE
Tel +372 507 6622 või info@leprofit.ee 
 
NB! Kui soovid ise osaleda või Sinu kolleegil oleks vaja osaleda koolitusel, siis palun kirjuta info@leprofit.ee et saaksime teha konkreetse soodushinna pakkumise.
 
Leprofit OÜ on Töötukassa koostööpartner. 
Close

KOOLITAJA

Olen Leanika Järve, mitme ettevõtte juht, tippmaakler, 4 lapse ema, eesti meister bodyfitnessis. 

Kruiisilaeva teenindajast mitmete firmade omanikuks. 

Alustasin oma töökarjääri Ameerikas kruiisilaeval. Aastaga tegin hüppelise arengu baariteenindajast administratsiooni ohvitseriks. 

Eestis alustasin väga noorelt laste mänguväljakuid tootvas firmas, kus ma müüsin paberilt nii palju, et tootmine ei jõudnud kohe järgi. Aastaid töötajana olles, sain aru, et minus on niipalju ettevõtjahinge, et otsustasin luua oma esimese firma, mis viis mind Leetu, kus hakkasin importima mänguväljakuid ja tänavavarustust Eestist, Poolast ja Hispaaniast. 

Leedus olles tutvusin maailma suurima kinnisvarafrantsiisi ettevõttega RE/MAX, mille ka esimese majanduskriisi ajal Eestisse tõin. Peale viite aastat kasvamist otsustasin luua oma kinnisvarakaubamärgi Epicenter ja kohe peale seda lõin ka koolitusettevõtte Leprofit, mis on tegutsenud täna juba üle 12 aasta. 

Olen olnud Arco Vara Talllinna büroo tegevjuht, omanud ehitusfirmat ja kinnisvarabüroode juhtimise kõrvalt koolitanud täna tuhandeid inimesi. 

Olles üle 14 aasta kinnisvaraäris koolitasin alguses vaid kinnisvaraalaseid teadmisi, aga elu ei ole ainult töö. Juhtides mitmetes ettevõtetes väga palju inimesi,  puutusin kokku ka inimeste kõikvõimalike muredega. Motiveerisin ja inspireerisin inimesi, sealjuures ise koguaeg arenedes ja õppides. 

Kõigi nende ettevõtete kõrval olen pidanud olema ka abikaasa, ema ja püüdma kõige selle juures iseendaga hakkama saama. See kõik pole kindlasti olnud kerge. On olnud väga edukaid aegu, aga ka korralikke läbi kukkumisi. 

Läbi kõikide nende kogemuste olen jõudnud arusaamisele, et mul on nii suur pagas, mida jagada, lisaks on minu suurimaks kireks koolitamine. Mulle meeldib aidata inimesi nii nende karjääris, kui ka isiklikus elus. Jagan heameelega enda teadmisi, mida ma aastatega olen kogenud, õppinud, lugenud. 

Kõige suuremaks väljakutseks on inimestel oma mõtteviisi ja harjumuste muutmine. See teema paelus mind ja seeõttu hakkasin tegema ka selleteemalisi koolitusi, harjutades iseennast elama täpselt samade juhiste järgi. 

Tänaseks pean ennast motivatsiooni-, inspiratsiooni- ja äri koolitajaks. 

Kui Sa valid mind koolitajaks, siis tea, et olen väga tugev praktik. Kõik need kogemused, millest ma räägin, olen omal nahal läbi kogenud. 

Kohtumiseni sisukatel ja põnevatel koolitustel!

 Leanika Järve

 
Close

ÕPPEKAVA

Õppekava

Täienduskoolitusasutuse nimetus

Leprofit OÜ, reg. nr 11894756

Õppekava nimi

"11 päevaga tulemusteni"

  Õppekavarühm
  0416 Hulgi- ja jaekaubandus

 Õppe kogumaht (akadeemilistes tundides)
 8 akadeemilist tundi

 Õppemeetodid

 Loeng, praktikum ja koolitusel osalejate spetsiifilistele küsimustele vastamine. 

 Õppe alustamise tingimused

 Kursusel osalejal ei ole vaja varasemat kogemust. Eriolukorra tõttu on vaja oskust kasutada arvutis online keskkonda. 

 Iseseisev töö

 Koolitusel etteantud nii individuaalsed kui ka rühmatööde lahendamine koolituspäeva jooksul.

 Õppematerjalide loend

 Koolitaja poolt koostatud õppematerjal jagatakse osalejale kohapeal. 

 

 Sihtrühm 

 •  müügiinimesed, kes soovivad teha paremaid tulemusi
 •  firmad, kes soovivad oma meeskonna tulemusi parandada
 •  

 Koolitusel käsitletavad teemad: 

-  müügiedu võtmed
-  kliendileidmise strateegiad
-  ajaplaneerimine, eesmärkide seadmine, kuidas endast võitu saada
-  harjumuste ja mõtteviisi muutmine
-  õpime tundma inimtüüpe 
 
 PEALE KOOLITUST OSKAD:
 
 
 - leida kliente
 - töötada soovitustega
 - luua eemärke
 - closida rohkem diile 
 - teha muutusi, mis hakkavad toimima 11 päeva jooksul 
 

 Ühele koolitusele saame registreerida 20 inimest. Koolitus on nii teoreetiline kui praktiline. Teeme grupitööd ja networkingut. Palju on praktilisi näiteid elust enesest, mis aitavad omandada teoreetilist materjali paremini.  Töövihikud ja materjalid on kõik meie poolt. 

 Nõuded õpingute lõpetamiseks

 Õpingute lõpetamise eelduseks on osalemine kõikidel koolituspäeval ning etteantud ülesannete lahendamine.

 Õppemaksu tasumine ja tagastamine

 •  Õppemaks tuleb tasuda esitatud arve alusel, arvel kirjeldatud maksetähtajaks.

 •  Kui arvel kirjeldatud maksetähtajaks pole kogu summa tasutud, siis on Leprofit -l õigus osalejale Tunnistus mitte väljastada.

 •  Koolitusest loobumise korral palume sellest teada anda info@leprofit.ee

 •  Koolitusest loobumisel peale registreerumisperioodi lõppu tagastatakse 50%

   Koolitusprogrammi maksumusest

 •  Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusprogrammis osalemine 100% ulatuses.

 •  Leprofit OÜ jätab endale õiguse teha õppeplaanis ja teemades ajakohaseid muudatusi.

   Väheste registreerujate tõttu on meil õigus kursus ära jätta või edasi lükata. Programmi registreerunuid teavitatakse konkreetse   koolituspäeva ära jäämisest või edasi lükkumisest viivitamatult. Ärajäänud koolituspäeva eest tasutud summa makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne järgneva koolituse osavõtutasuks.

 •  Vaidluste lahendamise kord

 •  Vaidlused lahendatakse kokkuleppe teel. Kui kokkulepet ei saavutata, lahendatakse vaidlused Harju Maakohtus.

 •  Koolitusprogrammi ja koolituspäevade kvaliteedi tagamise eeldus

  •  Leprofit OÜ on Eesti kinnisvaraäri,  müügi, klienditeeninduse ja äri alustamise ning juhtimise teemaliste avatud koolituste korraldaja.

  •  Leprofit  OÜ koolitab aastast 2010 

  •  Leprofit OÜ koolitaja ja juhatuse liige  on tegelenud koolitustega aastast 2010. 

  •  Koolitaja omab pikaajalist koolitajatöö kogemust ning tuntust ja aktsepteeringut klientide-sihtrühmade hulgas.

  •  Koolitaja töö tulemust hinnatakse koolituse järgselt osalejate veebitagasiside põhjal. Vajadusel tehakse  parandus- ja täiendusettepanekuid.

    Õppekeskkonna kvaliteedi tagamine

  •  Koolitusprogramm on www.leprofit.ee kodulehel vähemalt 3 nädalat enne kursuse toimumise algust. Koolitusprogrammi ja erinevatele koolitustele on võimalik registreeruda kodulehel toodud koolituse juures.

  •  Kõik koolitusprogrammi või eraldi koolituspäevadele registreerunud saavad vähemalt 5 päeva enne konkreetse koolituspäeva algust teabe koolituse täpse korraldusliku poole kohta.

  •  Koolituse kohta tagasiside kogumine

  •  Iga kursuse või koolituse lõpul täidavad osalejad veebiankeedi, kus annavad hinnangu kursuse sisule ja koolitajale ning võimalus  on teha ettepanekuid koolituse sisu ja formaadi paremaks muutmiseks.

 Õppekava on kinnitatud 10.04.2022

 

 

 

Close

REGISTREERI

 • Nimi *

 • Telefon

 • Teema *

 • E-posti aadress *

 • Kommentaarid *

 • * = Kohustuslikud väljad

Top