Koolitus Tippmaakler 19.09-21.09.2018 (VÄLJA MÜÜDUD)

kuupäev: 19/09/2018
hind: €1,440.00
Koolitus "TIPPMAAKLER" on mõeldud maakleritele ja kinnisvaraäri alustavatele inimestele, kes soovivad selles äris jõuda tippu.  Koolitus on annab tööriistad ja teadmised, mis aitavad maakleril saavutada tipptaseme. Kuna koolitaja teadmised ja üle 10 aasta kogemused põhinevad  nii praktikal kui ka ülemaailmsel kinnisvaraäril ja koolitustel, saab igaüks siit palju uusi nippe, kindlaid töövahendeid, motivatsiooni ja teadmisi eduka äri üles ehitamiseks.
Loe koolitaja kohta klikkides siia 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koolituse sisu:
 
1. 19.09.2018 kell 10.00 - 17.00
Esimesel päeval räägime sellest, kuidas oma äri alustada ning millised on viis strateegiat klientide leidmiseks. Mis siis ikka on see, mis Sind edukaks teeb ja kust klient täpsemalt tuleb. Räägime maakleri ideaalsest päevakavast ja ajaplaneerimisest. Selle päeva lõpus on Sul selge, kuidas oma äri alustada, mis Sind selles äris edukaks teeb ja kuidas klient endale võita.
 
2. 20.09.2018 kell 10.00 - 17.00
 
Teisel päeval räägime sellest, mida teha edasi, kui Sul on olemas müügiklient. Kuidas telefoni teel suhelda, mida öelda, kuidas kokkusaamine korraldada ja millest kindlasti ei tohi rääkida. Õpetame, kuidas kinnisvara üle vaadata, kuidas ennast ja enda firmat presenteerida. Ei jää puudutamata ka hinnaläbirääkimised ja vahendustasude ning lepingute vastuväited.
 
3. 22.09.2018 kell 10.00 - 17.00
 
Kolmas päev on samuti väga oluline, sest räägime töötamisest ostjatega. Tihti alahinnatakse ostja tähtsust ja kurdetakse selle üle, et ostja kipub otse müüjani minema või jooksutab maaklerit niisama. Õpetame Sulle, kuidas ostja lojaalseks jääb. Räägime sellest, kuidas ostjat teenindada ja mis on eluaegse kliendi hoidmise võtmeks.
 
 
PEALE KOOLITUST OSKAD:
 
-  luua oma äri
-  leida kliente ja objekte
 luua ja hallata oma kliendibaasi

-  koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

-  suhelda müügikliendiga nii telefoni teel kui kohtumisel

-  tegeleda vastuväidetega

-  suhelda ostjatega nii telefonis kui kohtumisel

-  oskad teenendada nii müüjaid kui ostjaid 
-  pidada hinnaläbirääkimisi nii müüja kui ostjaga

 

 

KOOLITUSELE REGISTREERUMINE  klikkides siia. 

 

 

Tel 607 1088 või info@leprofit.ee 

Loe koolitustingimusi klikkides siia. 

 

tagasi
  • Osa:
Top