Koolitus TIPPMAAKLER 05.09-07.09.2018 (VÄLJA MÜÜDUD)

kuupäev: 05/09/2018
hind: €1,440.00

See 3 - päevane koolitus on mõeldud maaklerile, kes soovib oma toimiva karjääri tulemusi oluliselt parandada.

 

Enamus firmasid koolitavad oma inimesi tehniliste teadmistega. Juriidilised teadmised, kuidas Kv ja City24 kuulutusi otsida ja lisada, haldusprogrammid, ehitusseadus, lepingud jne. Meie leiame, et kui klienti ei ole, ei ole nende tehnilise teadmisega midagi peale hakata ja usume, et Eesti turul ei ole väga palju maaklereid, kellel on kliente liiga palju.

 

 

Koolitaja: Leanika Järve

 

Koolitaja teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning edukal kinnisvarakarjääril Euroopas. Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Kolmepäevasel interaktiivsel koolitusel annab Leanika palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas.
 
 
 

Kogenud praktikuna on Leanika Järve koolitaja, kes teab, millest räägib ning jagab teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud on. Ta on edukalt turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara ning on olnud rahvusvaheliselt tunnustatud maakler.
Loe rohkem koolitaja kohta klikkides siia

 

SKK KOOLITUSELT ÕPID:

 

05.09.2018   kell 10.00 - 17.00 EDUKA ÄRI LOOMINE JA KASVATAMINE

Esimesel päeval  räägime, kuidas äri alustada õigesti, kuidas seda kasvatada ja hoida stabiilsena. Anname juhtnöörid, kuidas genereerida äri nii, et see pidevalt kasvaks. Räägime,  mis vahe  on tehingupõhisel ja kliendipõhisel maakleril. Kuidas igast kliendist vihje saada ja suhelda nende inimestega, kellega on meeldiv, mitte teha külmasid kõnesid inimestele, keda ei tunta ega teata. 

Koolitame kuidas luua iga inimesega usaldus. Mis on müügiedu suurimad saladused jne. Räägime 5 konkreetsest strateegiast kuidas kliente leida ning arvutame tegevused rahasse, millega muudame maaklerite mõtlemist ärisaamise ja küsimise osas. Õpetame, kuidas kasutada oma aega produktiivselt. Kuidas kinnisvaraäris mitte läbi põleda ning anname kaasa maaklertitele tõhusa nädalaplaani. 

 

 

06.09.08.2018  kell 10.00 - 17.00 TÖÖTAMINE MÜÜJATEGA

Teisel päeval peatume suhtlemisel müügikliendiga - kuidas telefoni teel suhelda, mida öelda, kuidas kokkusaamine korraldada ja millest rääkimist kindlasti vältida. Anname soovitusi, kuidas kinnisvara üle vaadata, kuidas ennast ja enda firmat presenteerida.

Saate kaasa paberil hindamisvormid, skriptid, 7 küsimust, mis on müüja peas, samuti nii vastuväited kui muud vajalikud materjalid. 

 

Kui objekt müügis, räägin kuidas teha müügi-ja turundusplaani, millest paljudel maakleritel pole aimugi, mis see on. Kuidas saata tagasisideraport nii, et kliendile tundub, et ta on palganud tõesti isikliku maakleri, kes hoolib, kontrollib olukorda ja näib üdini professionaalne.

 

07.09.2018   kell 09.00 - 12.00 TÖÖTAMINE OSTJATEGA

Kolmandal päeval keskendume ostjatega töötamisele. Tihti alahinnatakse ostja tähtsust ja kurdetakse selle üle, et ostja kipub otse müüjani minema või jooksutab maaklerit niisama. Õpetame, kuidas ostja lojaalseks muuta. Räägime sellest, kuidas ostjat õigesti ja tulemuslikult teenindada ning mis on eluaegse kliendi hoidmise võtmeks.

Paljud maaklerid on ostjaga telefonis maksimum 30 sekundit ja siis imestavad, miks ostjad neile lojaalsed ei ole. Rääkimata sellest, et nad puudutaksid teemat, kas nad ainult ostavad või müüvad ka. 1/3 ostjatest on vahetud müüjad. Räägime kuidas suhelda ostjatega, kuidas käija nendega objekte vaatamas strateegiliselt ja produktiivselt, mitte joosta nagu peata kana näitama iga kell kui ostja soovib, teadmata, kas see ostja on finantsiliselt kvalifitseeritud või mitte. 

 

Koolitusel keskendutakse reaalsetele näidetele, aktiivsetele diskussioonidele ning antakse hulgaliselt kasulikke soovitusi, mida saab silmnähtavalt paremate tulemuste saavutamiseks koheselt igapäevases töös rakendada.

 

 

PEALE SKK KOOLITUST OSKAD:

 

-  luua oma äri

-  leida kliente ja objekte

-  luua ja hallata oma kliendibaasi

-  koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

-  suhelda müügikliendiga nii telefoni teel kui kohtumisel

-  tegeleda vastuväidetega

-  suhelda ostjatega nii telefonis kui kohtumisel

-  oskad teenindada nii müüjaid kui ostjaid 

-  pidada hinnaläbirääkimisi nii müüja kui ostjaga

 

 

 

Investeering: €1200 + km 

 

 

Loe koolitustingimusi klikkides siia. 

 

Koolitusesse süvenejatele ja soovituste järgijatele on koolituse väärtus 5 tehingut kuus.

 

Tasu sisaldab materjale, kohvipause.

 

 

Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus.

 

 

KOOLITUSELE REGISTREERUMINE

Tel 507 6622 või info@leprofit.ee 

Täpsustavate küsimuste korral ootame Teie telefonikõnet.

 

 

tagasi
  • Osa:
Top