Kinnisvaraäri potentsiaal 19.02.2020

kuupäev: 19/02/2020
hind: €150.00

Ainulaadne 1-päevane koolitus "Kinnisvaraäri potentsiaal" on mõeldud nii tegutsevale maaklerile, kes soovib oma toimiva karjääri tulemusi oluliselt parandada ja rohkem kliente saada kui ka alles alustavale maaklerile ja kinnisvaravaldkonda sisenejale. 

KOOLITUSELT ÕPID:

Koolitusel räägime sellest, kuidas oma äri luua ja kuidas äri küsida. Keskendume turule ja sellele, kes on ikkagi Sinu klient ja kuidas temaga suhelda. Toome välja kinnisvara põhitõed ja viis strateegiat klientide leidmiseks. Mis siis ikka on see, mis Sind edukaks teeb ja kust klient täpsemalt tuleb? Räägime maakleri ideaalsest päevakavast ja ajaplaneerimisest. Keskendume müügiedu strateegiatele ja saladustele. Selle päeva lõpus on sul selge, kuidas oma äri alustada, mis sind selles äris edukaks teeb ja kuidas klient endale võita.
 

Koolitusel keskendutakse reaalsetele näidetele, aktiivsetele diskussioonidele ning antakse hulgaliselt kasulikke soovitusi, mida saab silmnähtavalt paremate tulemuste saavutamiseks koheselt igapäevases töös rakendada.
 
 

Koolitaja: Leanika Järve
Kogenud praktikuna on Leanika Järve koolitaja, kes teab, millest räägib ning jagab teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud on. Ta on edukalt turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara, juhtinud Arco Vara Tallinna bürood ning on olnud rahvusvaheliselt tunnustatud maakler. Koolitaja teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning edukal kinnisvarakarjääril Euroopas. Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Kahepäevasel interaktiivsel koolitusel antakse palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas.
Loe rohkem koolitaja kohta klikkides siia

Leanika Järve: "Tihti arvavad maaklerid, et kui on kinnisvaraärisse tulnud ja lisavad mõned postitused sotsiaalmeediasse, saadavad natuke flaiereid ja teevad mõned kõned, et siis hakkab äri lokkama. Nii see ei ole. Me ei saa eeldada, et inimene annab isegi siis Sulle oma kinnisvara müüki, kui on Sinuga tund aega ainult kinnisvarast rääkinud. Äri peab oskama küsida. Koolitusel räägingi kuidas luua oma äri selliselt, et tekiks süsteem ja kliendivool ei katkeks. 
 
 
PEALE KOOLITUST OSKAD:
 
-  luua oma äri
-  oskad äri küsida
-  oskad luua süsteemi
-  leida kliente ja objekte
 luua ja hallata oma kliendibaasi

-  koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

 

 

AJAKAVA

 

Koolitus toimub 19.02.2020, kell 09:00-17:00.

 

Täpne ajakava: 
 
09:00-10:30  koolitus
10:30-10:40  kohvipaus
10:4012:10 koolitus
12:10-13:00  lõuna
13:00-15:15  koolitus
15:15-15:25  kohvipaus 
15:25-17:00  koolitus
 

Koolitusemaht: 9 akadeemilist tundi 

 

 

Investeering: €150

 

 

Tasu sisaldab materjale, kohvipause.

 

Koolitus toimub Jõe tn 9, VIII korrus, Tallinn 10151. 

 

Koolituse läbimisel väljastatakse lõpetajatele vastavasisuline tunnistus, kui koolitusmaht on läbitud 100% ulatuses. 

 

 

KOOLITUSELE REGISTREERUMINE

Tel +372 507 6622 või info@leprofit.ee 

 
 
 
tagasi
  • Osa:
Close

PROGRAMM

Close

HINNAKIRI

Close

KOOLITAJA

Close

ÕPPEKAVA

Close

REGISTREERI

  • Nimi *

  • Telefon

  • Teema *

  • E-posti aadress *

  • Kommentaarid *

  • * = Kohustuslikud väljad

Top