Elumuutev koolitus "11 sammu 11 päeva" 17. august 2022

kuupäev: 17/08/2022
hind: €199.00

Kas oled viimasel ajal mõelnud, et Sa ei ole oma eluga rahul? Kas Sul on harjumusi, mida Sa tahaksid muuta? Kas tahaksid elada nii, et igal õhtul koju minnes tunned, et oled päeva võitnud?

 

Kas oled mõni õhtu magama läinud mõttega, et homme alustan tervislike eluviisidega? Või homme hakkan jälgima oma eesmärke? Ja siis jõuab kätte hommik, kus sisse kodeeritud programm hakkab Sulle vastu töötama ja kõik jätkub vanaviisi. Sinu mõtetes on endiselt tahtmine teisiti teha, aga vanad harjumused ei lase muutustel tekkida ja kõik jätkub vanaviisi.

 

Tõenäoliselt oled mitu korda juba proovinud, aga lõpuks väsid ära ja lööd käegaAga hinges on ikka rahutus. Oled tihti enda peale vihane, et kuidas teised saavad ja mina ei saa. Tunned, et vajad muutusi, aga ei tea kuidas alustada. Sa pole isegi kindel, mida tuleb muuta.

 

Vahest kaotame ennast nii ära, et peame alustama kõigepealt sellest, et iseennast üles leida.

 

Tundub tuttav? Sellised küsimused vaevavad meid väga tihti, aga konkreetsete tegevusteni ei vii

 

Miks see nii on? 

 

Hetkel, mil otsustate teha midagi teisiti, siis kõige raskem osa muutuse juures on see, et te ei  tee samu valikuid nagu eelmisel päeval. Inimesed mõtlevad 60 000- 70 000 mõtet päevas ja järgmsel päeval mõtlevad 90% samu mõtteid. 

Muutused on ebamugavad, sest need tunduvad võõrana, need tekitavad teatud ebakindlust ja ettearvamatust . Nii on see enamik inimestel, sest nende keha on emotsionaalselt tingitud olema nende meel. Keha ütleb: Ma pigem jään oma süütundele kindlaks, kui võtan võimaluse riskida millegi uuega. Ma pigem eelistan elada hirmus, kui usaldan tundmatust. Kui inimene tunneb ennast ebamugavalt, teatab keha kohe, et oota nüüd, me oleme programmist väljas! Ja keha hakkab meie meelt mõjutama öeldes Sulle, et alusta homme. Sa ei muutu nagunii kunagi. Sul pole raha, et oma äriliste eesmärkide jõuda,  Sa pole piisavalt enesekindel, Sul pole  jõudu jne jne. Teate ju kõiki neid hääli, mis kostuvad? 

Seda kõike on võimalik muuta!

Elumuutev koolitus “11 sammu 11 päeva" annab Sulle teadmised, kuidas tuua muutusi ellu tuua. 

Igas päevas on meile antud 1400 minutit? Iga minut, mida sa väärtuslikult ei ela, on raisku läinud aeg. Ära raiska enam aega, vaid võta oma elu enda kätesse. 

 

Kõik meie mõtted realiseeruvad nii negatiivsed, kui positiivsed. 

 

Kujuta ette, et Sa elad oma elu nii, et võidad iga päeva? 

 

Inimene peab alustama alati iseendast, sest me vastutame oma elu eest 100% ise! 

 

Selleks, et muutusi ette võtta, peame saama oma emotsioonidest võitu. Inimesed on negatiivsed, sest kannavad mineviku kaasas. Inimesed on hirmul, sest kardavad tulevikku. Ainuke aeg, kus me saame ennast rahulikult tunda on tänane päev, siis kui me muudame oma mõtlemist. Selleks, et muuta oma elu peame treenima oma mõtted emotsioonidest tugevamaks. Selleks, et selle teekonnaga alustada on vaja vahest teiste abi. Otsused mida me enamasti teeme põhinevad tunnetel, mitte mõistusel. 

 

Elumuutev koolitus "11 sammu 11 päeva" annab Sulle täpsed juhised ning mõistmise, kuidas tuua oma ellu soovitud tulemused. Sinu elu on täpselt selline nagu sa igapäev mõtled. Koolitusel õpime 11 sammu, kuidas oma mõtlemist muuta, kuidas saavutada harjumused ja hoida oma meel tunnetest tugevamana. 

 

Kui sa täna ei alusta, siis annad jälle alla. Sa oled kaotanud oma elust taas väärtusliku päeva, mida Sa kunagi tagasi ei saa.

 

Ära raiska enam ühtegi hetke ja registreeru elumuutvale koolitusele "11 sammu 11 päeva". Ole valmis avama aken lõpututele võimalustele ja tea, et sul on olemas kõik vajalik, et alustada juba täna.

 

Kui Sinu elus toimub vähemalt üks positiivne muutus peale koolitust, siis on see kindlasti väärt investeering.

 

Esita endale väljakutse ja investeeri endasse, sest homseks oled Sa juba kaotanud järjekordse kaks-kümmend-neli tundi! 

 

Sinu investeeringu hind tulevikku on vaid 199€! Koolituse väärtus võib elu olla muutus, mida oled kaua oodanud. 

Osavõtutasu sisaldab: Koolitust, praktilisi ülesandeid, networkingut

 

Koolitus toimub 17. august 2022 kell 10.00-17.00

Registreerimistähtaeg 15.08.2022. 

Koolitus toimub Tallinnas Jõe 2a, II korrusel. 


Koolitusele saad registreeruda, kui klikid SIIA või tasudes  läbi pangalingi. Mine rippmenüüst KOOLITUSED ja koolituse all on nupp BRONEERI KOHE. Vajuta nupule. Sul palutakse kõigepealt  täita enda andmed, et süsteem saaks peale tasumist Sind ära registreerida ja arve saata. Peale registreerimist suunatakse Sind pangalingile. Kui maksetes esineb häireid, siis kirjutage info@leprofit.ee või helistage tel +372 507 6622.  

 

 Kohtumiseni!

 

 Leanika Järve

 

Leprofit OÜ on Töötukassa koolituspartner!

 

tagasi
 • Osa:
Close

PROGRAMM

 

       Õppekava

     "11 sammu 11 päeva"

 1.  Muutused
 2.  Miks muutused on ebamugavad
 3.  Kuidas me mõtleme
 4.  Miks me ei liigu edasi
 5.  Mõtete materialiseerumine
 6.  Emotsioonidest võitu
 7.  Eesmärkide seadmine
 8. Ajaplaneerimine 
 9. Visualiseerimise jõud
 10. Deklaratsioon iseendale
 11. Alateadvuse ümber programmeerimine
 •  

 Alustame koolituspäeva sissejuhatuse ja tuvumisega. Räägime sellest, kuidas ma praegu mõtleme, millised on meie igapäeva harjumused, sisse kodeeritud programmist ja kuidas neid muuta. Anname praktilisi näiteid, kuidas harjumusi lihtsasti muuta ja teeme selged eesmärgid, mis motiveerivad ja toovad 11 päevaga juba  tulemused. 

 

Close

HINNAKIRI

Koolituse maksumus: 199 €.


Osavõtutasu sisaldab: Koolitust, parkitilisi harjutusi

Registreerimise tähtaeg: 15.08.2022

Tasumine: Tasumine toimub läbi pangalingi. Klikkides broneeri kohe, palutakse sul kõigepealt  täita enda andmed, et süsteem saaks peale tasumist ära registreerida ja arve saata. Peale registreerimist suunatakse pangalingile. Kui maksetes esineb häireid, siis kirjutage või helistage. 

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud vähemalt 5 päeva enne koolituse algust,  siis tagastatakse 80% osavõtutasust. Kui loobumisest on teatatud hiljem kui 5 päeva, tagastatakse 50% osavõtutasust. Koolituse päeval mitte ilmumisel ja sellest mitte teada andmisel, koolitusraha ei tagastata.

 
KOOLITUSELE REGISTREERUMINE
Tel +372 507 6622 või info@leprofit.ee või vajutades nupule Broneeri kohe. Meilile tuleb link, kus saate aktiveerimiskoodi ja sealt juhatatakse teid pangalingile. Küsimuste korral võtke kindlasti ühendust. 
 
 
Leprofit OÜ on Töötukassa koostööpartner. 
Close

KOOLITAJA

Olen Leanika Järve, mitme ettevõtte juht, tippmaakler, 4 lapse ema, eesti meister bodyfitnessis.

Kruiisilaeva teenindajast mitmete firmade omanikuks. 

Alustasin oma töökarjääri Ameerikas kruiisilaeval. Aastaga tegin hüppelise arengu baariteenindajast administratsiooni ohvitseriks. 

Eestis alustasin väga noorelt laste mänguväljakuid tootvas firmas, kus ma müüsin paberilt nii palju, et tootmine ei jõudnud kohe järgi. Aastaid töötajana olles, sain aru, et minus on niipalju ettevõtjahinge, et otsustasin luua oma esimese firma, mis viis mind Leetu, kus hakkasin importima mänguväljakuid ja tänavavarustust Eestist, Poolast ja Hispaaniast. 

Leedus olles tutvusin maailma suurima kinnisvarafrantsiisi ettevõttega RE/MAX, mille ka esimese majanduskriisi ajal Eestisse tõin. Peale viite aastat kasvamist otsustasin luua oma kinnisvarakaubamärgi Epicenter ja kohe peale seda lõin ka koolitusettevõtte Leprofit, mis on tegutsenud täna juba üle 12 aasta. 

Olen olnud Arco Vara Talllinna büroo tegevjuht, omanud ehitusfirmat ja kinnisvarabüroode juhtimise kõrvalt koolitanud täna tuhandeid inimesi. 

Olles üle 14 aasta kinnisvaraäris koolitasin alguses vaid kinnisvaraalaseid teadmisi, aga elu ei ole ainult töö. Juhtides mitmetes ettevõtetes väga palju inimesi,  puutusin kokku ka inimeste kõikvõimalike muredega. Motiveerisin ja inspireerisin inimesi, sealjuures ise koguaeg arenedes ja õppides. 

Kõigi nende ettevõtete kõrval olen pidanud olema ka abikaasa, ema ja püüdma kõige selle juures iseendaga hakkama saama. See kõik pole kindlasti olnud kerge. On olnud väga edukaid aegu, aga ka korralikke läbi kukkumisi. 

Läbi kõikide nende kogemuste olen jõudnud arusaamisele, et mul on nii suur pagas, mida jagada, lisaks on minu suurimaks kireks koolitamine. Mulle meeldib aidata inimesi nii nende karjääris, kui ka isiklikus elus. Jagan heameelega enda teadmisi, mida ma aastatega olen kogenud, õppinud, lugenud.

Kõige suuremaks väljakutseks on inimestel oma mõtteviisi ja harjumuste muutmine. See teema paelus mind ja seeõttu hakkasin tegema ka selleteemalisi koolitusi, harjutades iseennast elama täpselt samade juhiste järgi. 

Tänaseks pean ennast motivatsiooni-, inspiratsiooni- ja äri koolitajaks. 

Kui Sa valid mind koolitajaks, siis tea, et olen väga tugev praktik. Kõik need kogemused, millest ma räägin, olen omal nahal läbi kogenud. 

Kohtumiseni sisukatel ja põnevatel koolitustel!

                  Leanika Järve

 

 

Close

ÕPPEKAVA

Õppekava

Täienduskoolitusasutuse nimetus

Leprofit OÜ, reg. nr 11894756

Õppekava nimi

 Elumuutev koolitus"11 sammu 11 päeva"

  Õppekavarühm
  0416 Hulgi- ja jaekaubandus

 Õppe kogumaht (akadeemilistes tundides)
 8 akadeemilist tundi

 Õppemeetodid

 Loeng, praktikum ja koolitusel osalejate spetsiifilistele küsimustele vastamine. 

 Õppe alustamise tingimused

 Kursusel osalejal ei ole vaja varasemat kogemust. Eriolukorra tõttu on vaja oskust kasutada arvutis online keskkonda. 

 Iseseisev töö

 Koolitusel etteantud nii individuaalsed kui ka rühmatööde lahendamine koolituspäeva jooksul.

 Õppematerjalide loend

 Koolitaja poolt koostatud õppematerjal jagatakse osalejale kohapeal. 

 

 Sihtrühm 

 •  inimesed, kes soovivad muuta oma elu
 •  äriinimesed, kes soovivad muuta oma äri ja eesmärke 
 •  

 Koolitusel käsitletavad teemad: 

-  mõtteviis ja sisse kodeeritud harjumused
-  mõtete materialiseerumine, meele ja emotsioonide üle kontrolli saavutamine 
-  ajaplaneerimine, eesmärkide seadmine, kuidas endast võitu saada
-  harjumuste ja mõtteviisi muutmine
-  strateegiline kava 
 
 PEALE KOOLITUST OSKAD:
 
 
 - analüüsida iseenast ja aru saada oma mõtetete tomimisest
 - oskad muuta harjumusi
 - luua eemärke
 - hoida oma meel emtsioonidest tugevamana
 - teha muutusi, mis hakkavad toimima 11 päeva jooksul 
 

 Ühele koolitusele saame registreerida 20 inimest. Koolitus on nii teoreetiline kui praktiline. Teeme grupitööd ja networkingut. Palju on praktilisi näiteid elust enesest, mis aitavad omandada teoreetilist materjali paremini.  Töövihikud ja materjalid on kõik meie poolt. 

 Nõuded õpingute lõpetamiseks

 Õpingute lõpetamise eelduseks on osalemine kõikidel koolituspäeval ning etteantud ülesannete lahendamine.

 Õppemaksu tasumine ja tagastamine

 •  Õppemaks tuleb tasuda esitatud arve alusel, arvel kirjeldatud maksetähtajaks.

 •  Kui arvel kirjeldatud maksetähtajaks pole kogu summa tasutud, siis on Leprofit -l õigus osalejale Tunnistus mitte väljastada.

 •  Koolitusest loobumise korral palume sellest teada anda info@leprofit.ee

 •  Koolitusest loobumisel peale registreerumisperioodi lõppu tagastatakse 50%

   Koolitusprogrammi maksumusest

 •  Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusprogrammis osalemine 100% ulatuses.

 •  Leprofit OÜ jätab endale õiguse teha õppeplaanis ja teemades ajakohaseid muudatusi.

   Väheste registreerujate tõttu on meil õigus kursus ära jätta või edasi lükata. Programmi registreerunuid teavitatakse konkreetse   koolituspäeva ära jäämisest või edasi lükkumisest viivitamatult. Ärajäänud koolituspäeva eest tasutud summa makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne järgneva koolituse osavõtutasuks.

 •  Vaidluste lahendamise kord

 •  Vaidlused lahendatakse kokkuleppe teel. Kui kokkulepet ei saavutata, lahendatakse vaidlused Harju Maakohtus.

 •  Koolitusprogrammi ja koolituspäevade kvaliteedi tagamise eeldus

  •  Leprofit OÜ on Eesti kinnisvaraäri,  müügi, klienditeeninduse ja äri alustamise ning juhtimise teemaliste avatud koolituste korraldaja.

  •  Leprofit  OÜ koolitab aastast 2010 

  •  Leprofit OÜ koolitaja ja juhatuse liige  on tegelenud koolitustega aastast 2010. 

  •  Koolitaja omab pikaajalist koolitajatöö kogemust ning tuntust ja aktsepteeringut klientide-sihtrühmade hulgas.

  •  Koolitaja töö tulemust hinnatakse koolituse järgselt osalejate veebitagasiside põhjal. Vajadusel tehakse  parandus- ja täiendusettepanekuid.

    Õppekeskkonna kvaliteedi tagamine

  •  Koolitusprogramm on www.leprofit.ee kodulehel vähemalt 3 nädalat enne kursuse toimumise algust. Koolitusprogrammi ja erinevatele koolitustele on võimalik registreeruda kodulehel toodud koolituse juures.

  •  Kõik koolitusprogrammi või eraldi koolituspäevadele registreerunud saavad vähemalt 5 päeva enne konkreetse koolituspäeva algust teabe koolituse täpse korraldusliku poole kohta.

  •  Koolituse kohta tagasiside kogumine

  •  Iga kursuse või koolituse lõpul täidavad osalejad veebiankeedi, kus annavad hinnangu kursuse sisule ja koolitajale ning võimalus  on teha ettepanekuid koolituse sisu ja formaadi paremaks muutmiseks.

 Õppekava on kinnitatud 18.03.2022

 

 

 

Close

REGISTREERI

 • Nimi *

 • Telefon

 • Teema *

 • E-posti aadress *

 • Kommentaarid *

 • * = Kohustuslikud väljad

Top