Koolitaja Leanika Järve

 

"Suured asjad tulevad väikeses pakendis”

Tegutsenud rohkem kui neliteist aastat kinnisvaraturul ja omanud kinnisvara-, ehitus- ja koolitusfirmat on Leanikal aastatepikkune kogemus kinnisvara vallas ning lugematul hulgal teadmisi, mis on omandatud oma ala tippudelt nii USA-s kui mujal maailmas, kus ta käib ennast igaastaselt täiendamas.

Leanika on loonud kolm kinnisvabürood (RE/MAX, Epicenter ja Arco Vara City), mis siiani kõik toimivad ja millest ühe tõi turule majanduskriisi ajal. Teda võib nimetada üheks Eesti innovatiivseimaks ning parimaks kinnisvaraäri koolitajaks. Hetkel on Leanika Miston Kinnisvara juhtiv partner, kus ta peamiselt tegeleb arendusprojektidega. 

Praktikuna õpetab kõike seda, mida ise on teinud ja valmis tegema ning teab, mis toob tulemusi. Maakleritööd teeb ta aegajalt siiani, mis on toonud talle samuti suuri tulemusi ning tõid kaasa 2009 aastal rahvusvahelise tunnustuse.
Leanika jaoks on kinnisvaravaldkonna koolitused ja koolitamine väga oluline, mida ta peab oma suureks kireks. Seepärast on tema fenomeniks inimeste motiveerimine ja nendesse uskumine. Parimaks saavutusteks on inimeste edukaks tegemine.

Leanika elupõhimõtteks on: “Mõtle suurelt, kõik on võimalik. Piisavalt soovides ja oma unistuste nimel tööd tehes on kõik võimalik."

Top