Koolitaja Leanika Järve

 

"Suured asjad tulevad väikeses pakendis”

Tegutsenud rohkem kui kümme aastat kinnisvaraturul ja omanud kinnisvara-, ehitus- ja koolitusfirmat on Leanikal aastatepikkune kogemus kinnisvara vallas ning lugematul hulgal teadmisi, mis on omandatud oma ala tippudelt nii USA-s kui mujal maailmas, kus ta käib ennast igaastaselt täiendamas.

Leanika on loonud kaks kinnisvabürood (RE/MAX ja Epicenter), millest ühe tõi turule majanduskriisi ajal. Teda võib nimetada üheks Eesti innovatiivseimaks ning parimaks kinnisvaraäri koolitajaks.

Leanika praktikuna õpetab kõike seda, mida ise on teinud ja valmis tegema ning teab, mis toob tulemusi. Maakleritöö on toonud talle samuti suuri tulemusi, mis tõid kaasa 2009 aastal rahvusvahelise tunnustuse.
Kõige olulisem Leanika karjääri puhul on kinnisvaravaldkonna koolitused ja koolitamine, mida ta peab oma suureks kireks. Seepärast on tema fenomeniks inimeste motiveerimine ja nendesse uskumine.

Leanika elupõhimõtteks on: “Mõtle suurelt, kõik on võimalik. Piisavalt soovides ja oma unistuste nimel tööd tehes on kõik võimalik."

Top