Kliendid meist

 

 

Väga informatiivne ja motiveeriv. Intensiivne koolitus. Kindlasti tulen veel koolitustele ja soovitan koolitust edasi oma kontoris.

 

Aleksandra Sandström - 1Partner Kinnisvara

 

 

Elumuutev kogemus! Täna olen kenasti SKK koolitusel õpitu oma igapäevaellu rakendanud ja tõepoolest tundub, et liigun nagu võimas rakett oma unistuste poole. Võiks olla kohustuslik kõigile maakleritele!

Evelin Sokk - Skanton Kinnisvara

Meeldivad pika perspektiiviga ja arendavad teadmised- koolitusel neid oli. Eriti head olid elust enesest näited. 

Tiina Teder - Yellow Flower

Leanika Järve on kindlalt üks parimaid maaklerbüroo juhte ja koolitajaid Eestis

Jaanus Laugus - Uus Maa Kinnisvarabüroo partner

 

 

SKK koolitus andis mulle kõik vajalikud tööriistad ja teadmised, et saavutada edu kinnisvaramaailmas. Juba teisel kuul peale koolituse läbimist ja teadmiste praktilist rakendust võisin uhkust tunda üle 5000 € suuruse käibe üle. Leanika suutis süstida minusse kestvat inspiratsiooni, mille tulemusena suudan ma oma äri ka tulevikus pidevalt kasvatada.

Martin Koot - Epicenter Kinnisvara, maakler

Aitäh SUUREPÄRASE koolituse eest! Koolitus ületas ootused!

Liina-Liis Tamme - Parim Päev Kinnisvarabüroo

Kogemustega maaklerina tänan suurepärase koolituskogemuse ja konkreetsete nõuannete eest.

Anne Krutto - Koduleidja OÜ, atesteeritud kinnisvaramaakler

 

Kui tavaliselt kipuvad koolitused olema pigem teoreetilist laadi, siis SKK oli 100% hands-on!

Võib kõlada banaalselt, aga SKK-lt ammutatud teadmiste ning oskustega saab alustaja ettevõtja kohe tuule tiibadesse. Eeldusel muidugi, et jälgib igapäevaselt "ettekirjutusi" kuniks need rutiiniks muutuvad. Kogu õhkkond oli positiivset energiat täis. Leanika on väga särav ja inspireeriv treener!
 

Kaie Kass Agcay - Uus Maa Kinnisvarabüroo, turundusjuht

 

Leanika poolt läbiviidud SKK koolitus oli ja on siiani minu jaoks konkurentsitult parim kinnisvarakoolitus, mida olen oma kinnisvarakarjääri jooksul kogenud. See 3-päevane kursus laadis mind kõva „poweriga“, andis kaasa tohutult suure teadmistepagasi ja inspireeris mind alustama oma tööelu uuelt värskelt lehelt - maaklerina.  Ei häbene üldse tunnistada, et koolituse materjale vaatan värskenduseks aeg-ajalt läbi siiani. Ja päris kindlasti väärib eraldi äramärkimärkimist ka koolitaja Leanika - alati särav ja heatujuline, maailma parim motivaator, inspireerija ja julgustaja.

Karin Soome - Marknor Kinnisvara, kutseline maakler

 

 

Top