Kliendid meist

Väga informatiivne ja motiveeriv. Intensiivne koolitus. Kindlasti tulen veel koolitustele ja soovitan koolitust edasi oma kontoris.

Aleksandra Sandström - 1Partner Kinnisvara OÜ

Koolitus aitas mul päevaplaani seada palju efektiivsemaks. Sain teada kuidas aeg enda ja klientide kasuks paremini tööle panna. Sain aru tegevustest, millest pole kasu ja lõpetasin tegevused, mis kulutavad ilma asjata aega. Lõpptulemus on ju see, et minul ja mu klientidel on rohkem raha kui varem!

Taago Laidoner - Arco Vara Kinnisvarabüroo AS

Tippmaakleri koolitust hindaksin 10/10. Meeldis, et Leanika on praktiseerinud ise kõik müüginipid ja kuna ta on ise ka samal ajal edukas ärinaine, siis võime olla kindlad, et see kõik töötab.

Maksim Makejev - Arco Vara Kinnisvarabüroo AS

Elumuutev kogemus! Täna olen kenasti SKK koolitusel õpitu oma igapäevaellu rakendanud ja tõepoolest tundub, et liigun nagu võimasrakett oma unistuste poole. Võiks olla kohustuslik kõigile maakleritele.

Evelin Teas - Skanton Kinnisvara OÜ, kutseline kinnisvaramaakler

 

 

SKK koolitus andis mulle kõik vajalikud tööriistad ja teadmised, et saavutada edu kinnisvaramaailmas. Juba teisel kuul peale koolituse läbimist ja teadmiste praktilist rakendust võisin uhkust tunda üle 5000 € suuruse käibe üle. Leanika suutis süstida minusse kestvat inspiratsiooni, mille tulemusena suudan ma oma äri ka tulevikus pidevalt kasvatada.

 

Martin Koot - Marmel Kinnisvara OÜ, partner

Meeldivad pika perspektiiviga ja arendavad teadmised- koolitusel neid oli. Eriti head olid elust enesest näited. 

Tiina Teder - Yellow Flower OÜ

Olen turul tegutsenud juba 13 aastat, kuid tunnen siiski pidevat vajadust ennast arendada ja midagi uut juurde õppida. See ajendas mind ka Leanika koolitusele tulema. Ma ei kahetse, et võtsin need 2,5 päeva, et Tippmaakleri koolitus läbi teha. Minu jaoks oli koolitusel tuttavat infot, kuid sain ka mitmeid värskeid ideid, kuidas oma tööd teha veelgi paremini. Lisaks on Leanika positiivne energia ja entusiasm nakkavad ning annavad mõnusa poweri  edasi tegutsemiseks. Koolitus on aga eriti kuldaväärt algajale maaklerile. Kindlasti soovitan ka enda tiimis algajatel just sellest koolitusest oma karjääri alustada.

Gerdi Anupõld - MyHome OÜ, kutseline kinnisvaramaakler

Soovitan südamest Leanika koolitusi. Käisin just Tippmaakleri koolitusel - läksin küll üheks päevaks, aga välja tuli kolme päevane koolitus. 

Sain tugeva tõuke ja enesekindlust kuhjaga juurde. Võtsin oma kolm värsket ootes objekti, kus kliendid ei soovinud lepingut teha. Kõik kolm lepingut sain veel sama päeva õhtul peale nippide rohket koolitust. 

Kõigele lisaks uued meeldivad tutvused – meil oli äge grupp!

Veelkord tänud Leanika Sulle ja meie grupile!

Ele Tern - Lossi Kinnisvara OÜ, kinnisvaramaakler

Kogemustega maaklerina tänan suurepärase koolituskogemuse ja konkreetsete nõuannete eest.

Anne Lendla - Skanton Kinnisvara OÜ, kutseline kinnisvaramaakler

Aitäh SUUREPÄRASE koolituse eest! Koolitus ületas ootused!

Liina-Liis Tamme - Parim Päev Kinnisvarabüroo OÜ

Leanika Järve on kindlalt üks parimaid maaklerbüroo juhte ja koolitajaid Eestis.

Jaanus Laugus - Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ, partner

 

Leanika poolt läbiviidud SKK koolitus oli ja on siiani minu jaoks konkurentsitult parim kinnisvarakoolitus, mida olen oma kinnisvarakarjääri jooksul kogenud. See 3-päevane kursus laadis mind kõva „poweriga“, andis kaasa tohutult suure teadmistepagasi ja inspireeris mind alustama oma tööelu uuelt värskelt lehelt - maaklerina.  Ei häbene üldse tunnistada, et koolituse materjale vaatan värskenduseks aeg-ajalt läbi siiani. Ja päris kindlasti väärib eraldi äramärkimärkimist ka koolitaja Leanika - alati särav ja heatujuline, maailma parim motivaator, inspireerija ja julgustaja.

 

Karin Soome - Marknor Kinnisvara OÜ, kutseline kinnisvaramaakler

 

 

Top