Internetikursus

Internetikursus -

Internetikursus - "Kinnisvaramaakleri Stardikoolitus"

hind: €199.00

"Kinnisvaramaakleri Stardikoolitus" on mõeldud just Sulle, kui Sa soovid alustada  kinnisvaramaakleri ametit või juba töötad kinnisvaramaaklerina. Internetikursuse näol, saad koolitust vaadata igal ajal endale sobivas kohas. 

Kinnisvaramaakleri amet on läbi aegade väga palju huvi äratanud inimestes. See on valdkond, kus on võimalik hästi teenida. Kinnisvaraärisse tulevad inimesed, kes on rutiinist väsinud ja tunnevad, et ei soovi lihtsalt palgatöötaja olla. Lisaks on võimalik alustada oma äri, mis annab vabaduse oma aega planeerida ja tohutult areneda.   

Fenomenaalne on selle ameti juures veel see, et ameti võib selgeks õppida igaüks,  olenemata varasematest oskustest. See on amet, kus ei hakka kunagi igav. 

Teadaolevalt on kinnisvaraturul palju maaklereid ja tekib küsimus, kuidas mina selles tihedas konkurentsis jätkusuutliku äri üles ehitan? 

Selleks, et luua endale elukestev kinnisvaraäri tuleb õppida selgeks,  kuidas leida kliente, kuidas neid kvaliteetselt teenindada ja kuidas hoida ja kasvatada pidevalt oma kliendibaasi. 

Paljud arvavad, et kõige olulisem kinnisvaramaakleri töö juures on tehnilised teadmised. Olen nõus, et ka neid on vaja, aga kõige olulisem on ikkagi leida klient. Kui Sul klienti pole, siis pole tehniliste teadmistega midagi peale hakata. 

Koolitusel räägime kinnisvaraturust ja äri potentsiaalist. Annan parktilised oskused ja teadmised, kuidas leida kliente ning millised on efektiivsed müügiedu võtmed. Kuidas ennast turundada ja kuidas objekte müüa. Räägin üksikasjalikult, kuidas töötada nii ostjate- kui müüjatega. Millised on inimtüübid ning kuidas nendega edukalt läbirääkimisi pidada. Saate teadmised, kuidas üles ehitada soovitustel põhinev äri ning milliste nippidega konkurentidest eristuda. 

Kõigil osalejatel sõltumata oma taustast ja tasemest tekib ülevaade sellest, kuidas olla edukas kinnisvaramaakler nii üksiktegijana kui ka suures ettevõttes. Milliseid tulemusi oodata esimestel kuudel ja kuidas neid saavutada.  

Koolitusel käsitletavad teemad: 

-  äri potentsiaal , äriplaan ja eesmärgid

-  kuidas ennast turundada, erinevad turunduskanalid

-  kuidas luua kliendibaas ja kuidas seda süsteemselt hallata 

-  ülevaade müügiedu võtmetest ja erinevatest tegevustest, mis kasvatab kliendibaasi

-  räägime 5 erinevast kliendileidmise strateegiast

-  koostame efektiivse päeva- ja kuuplaani ning räägime, kuidas luua eesmärke 

-  vaatame üle erinevad inimtüübid ning anname ülevaate, kuidas nendega edukalt läbirääkimisi pidada

-  räägime müügikliendiga töötamisest - telefonikõne, kohtumine objektil

-  räägime kuidas ennast presenteerida, kuidas kinnisvara ülevaadata

-  lepinguni jõudmine, lepingu läbirääkimised

-  müügi- ja turundusplaani koostamine, objekti müük ja turundus, notaris käimine, hinna läbirääkimised,   turuanalüüsi koostamine

-  kinnisvaraostjaga töötamine- esimene telefonikõne, anname skriptid ja ülevaate, kuidas ostjat kvalifitseerida
-  kuidas objekte näidata ja kuidas jõuda edukalt tehinguni 

  •  

PEALE KOOLITUST OSKAD:

-  vihjeid genereerida

 - ennast turundada erinevates kanalites

-  leida kliente ja objekte

-  kasutada erinevaid kliendileidmise strateegiaid

-  luua ja hallata oma kliendibaasi

-  koostada oma päeva-, kuu- ja aastaplaani

-  suhelda müügikliendiga nii telefoni teel kui kohtumisel

-  tegeleda vastuväidetega

-  suhelda ostjatega nii telefonis kui kohtumisel

-  teenindada nii müüjaid kui ostjaid 

-  pidada hinnaläbirääkimisi nii müüja kui ostjaga

Koolitaja: Leanika Järve

Kogenud praktikuna on Leanika Järve koolitaja, kes teab, millest räägib ning jagab teadmisi sellest, mida ise aastaid kinnisvarakarjääri jooksul praktiseerinud on. Ta on edukalt turule toonud juhtivad kinnisvaraettevõtted RE/MAX ja Epicenter Kinnisvara, Arco Vara City ning on olnud rahvusvaheliselt tunnustatud maakler  Koolitaja teadmised põhinevad Ameerika Ühendriikide kinnisvaraäril ja koolitustel ning üle 14 aasta kogemustest Eesti kinnisvaraturult, kus ta teeb ise samuti pidevalt tehinguid. Koolituselt saadut saab efektiivselt ja otseselt rakendada oma eesmärkide täitmisel. Kahe päevasel internetikursusel antakse palju praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda vihjetest tehinguteni, leida lahendusi kõige olulisematele olukordadele ning olla teistest edukam pidevalt muutuvas majanduslikus keskkonnas

Internetikursuse tellimine on väga lihtne, kliki nupule OSTA, registreeri ja maksa. Peale tasumist tuleb meilile unikaalne kood, millega saad kursusele sisse logida.

Kui midagi jääb arusaaamatuks, siis kirjuta info@leprofit.ee või helista 507 6622.

Heade soovidega

Leanika Järve 

OSTA

Top